والورده: مسی باز هم بازیکنی تأثیرگذار بود/ لیگ هنوز تمام شده است

سرمربی آبی‌واناری‌ پوشان از عملکرد تیمش و فوق‌ستاره آرژانتینی تیمش تمجید کرد.

، ارنستو والورده که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته سی‌ام لالیگای اسپانیا شکست ۲ بر صفر مقابل سویا را با دو گلی که سوارس و مسی به ترتیب در دقایق ۸۸ و ۸۹ به ثمر رساندند، با تساوی ۲ بر ۲ عوض کردند، پس از این بازی با اشاره به فرستادن مسی به زمین بازی در دقیقه ۵۸ گفت: برنامه‌ام پیش از بازی این بود که دقایقی از مسی بازی بگیرم. مسی پیش از این دچار مصدومیت شده بود و مدتی بازی نکرده بود، از این رو تصمیم گرفتیم که بهتر است لئو بازی کند تا به ریتم مسابقه برسد. مسی در این بازی هم بازیکنی تأثیرگذار بود و فکر می‌کنم او برای بازی چهارشنبه مقابل رم در لیگ قهرمانان هم آماده باشد.

وی افزود: نیمه اول بازی برابری بود، حتی با وجود اینکه سویا به ما فشار آورد و چند ضدحمله خطرناک هم روی دروازه ما ترتیب داد. نیمه دوم آنها با توجه به گلی که در نیمه اول به ثمر رسانده بودند، راحت‌تر کار را آغاز کردند و به گل دوم رسیدند. در کل ما تیمی نیستیم که خیلی گل دریافت کنیم، اما دریافت گل دوم سبب شد تا هجومی‌تر شویم و ریسک کردیم.  

سرمربی صدرنشین کنونی لالیگای اسپانیا در پایان خاطرنشان کرد: ما اینطور فکر نمی‌کنیم که لیگ تمام شده است. اصلاً اینطور فکر نمی‌کنیم، به همین خاطر تا آخر به رقابت ادامه خواهیم داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار