باشگاه بایرن مونیخ تا پایان ماه آوریل جانشین هاینکس را معرفی می‌کند/ توخل قطعاً سرمربی باواریایی‌ها نمی‌شود

باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد به زودی سرمربی فصل آینده تیم فوتبال این باشگاه را معرفی خواهد کرد.

، یوپ هاینکس پس از اینکه بایرن مونیخ را در سال ۲۰۱۳ به سه‌گانه قهرمانی آلمان و اروپا رساند، از دنیای مربیگری اعلام بازنشستگی کرد، اما وضعیت پرافت‌وخیز باواریایی‌ها در ابتدای فصل جاری با کارلو آنچلوتی سبب شد تا این سرمربی ۷۲ ساله به درخواست سران باشگاه بایرن مونیخ پاسخ مثبت بدهد و به دنیای مربیگری بازگردد. هاینکس بایرن را نجات داد و دوباره این تیم را به روزهای اوجش بازگرداند. به همین خاطر سران باشگاه بایرن سعی کردند تا یوپ را برای ماندن در این تیم متقاعد کنند، اما او روی حرف خود ایستاد و گفت که در پایان فصل جاری از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ کنار خواهد رفت.  

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» آلمان گفت: من روی این موضوع در حال کار هستم که سرمربی جدید بایرن را حداقل تا پایان ماه آوریل (۱۰ اردیبهشت) معرفی کنیم، اما عجله‌ای نداریم و با آرامش این کار را خواهیم کرد. ما پیش از این سابقه این را داشته‌ایم که تنها چند روز پیش از آغاز تمرینات سرمربی جدیدمان را انتخاب کرده‌ایم. عقیده‌مان این است که ما  سرمربی آلمانی زبان می‌خواهیم و سرمربی بایرن هم  آلمانی زبان خواهد بود.

رومنیگه صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: حسن صالح‌حمیدزیچ، مدیر ورزشی ما با مربیانی مذاکره کرده است. شغل او همین است و در بین مربیانی که او با آنها صحبت کرده توخل هم بود، اما جمعه گذشته توماس توخل به ما گفت که با باشگاه دیگری قرارداد بسته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار