کلوپ: به تلاش بازیکنانم مقابل کریستال‌پالاس افتخار می‌کنم/ مصدومیت لالانا جدی است

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید از عملکرد شاگردانش برابر مردان روی هاجسون ابراز رضایت کرد.

، یورگن کلوپ در پی برتری ۲ بر یک عصر امروز (شنبه) شاگردانش در خانه کریستال‌پالاس در هفته سی‌ودوم لیگ برتر انگلیس گفت: بازی خیلی نزدیک و سختی به خصوص در دقایق پایانی بازی بود. ما در نیمه اول شاید نتوانستیم آن بازی معمول خود را ارائه دهیم، اما در نیمه دوم شرایط بهتری پیدا کردیم، هرچند باز کمی قدرت خود را از دست دادیم. به هر حال همیشه کار در لیگ برتر پس از بازی‌های رده ملی دشوار است.

وی همچنین در خصوص وضعیت هافبک انگلیسی تیمش که پنج دقیقه پس از ورودش به میدان در نیمه دوم دچار مصدومیت شد و به ناچار جای خود را به دژان لاورن داد، اظهار داشت: وقتی لالانا در حال ترک زمین بود، متوجه شدم که مصدومیت او جدی است. به نظر می‌رسد او از ناحیه عضلانی مصدوم شده باشد. آیا آدام به جام جهانی می‌رسد؟ زود است بخواهم در این مورد اظهارنظری کنم.

وی در خصوص صحنه‌ای که مهاجم تیمش در محوطه جریمه کریستال‌پالاس تعادلش بر هم خورد و با کارت زرد داور جریمه شد، تأکید کرد: به اعتقاد من مانه اغراق نکرد و خودش را بی‌جهت زمین نینداخت. صد درصد پای بازیکن حریف با پای سادیو برخورد پیدا کرد و باعث بر هم خوردن تعادل وی شد.

کلوپ که صدمین بازی‌اش به عنوان سرمربی لیورپول را با برد به پایان برد، در پایان خاطرنشان کرد: ما می‌توانیم بهتر از این بازی کنیم، اما به تلاش بازیکنانم  در این دیدار افتخار می‌کنم. ما به سه امتیاز این بازی رسیدیم که مهمترین چیز بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار