گودیانسن: ایسلند باید با روحیه جام ملت‌های ۲۰۱۶ اروپا راهی روسیه شود

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایسلند معتقد است که این تیم باید با روحیه جام ملت‌های ۲۰۱۶ اروپا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور یابد.

، ایور گودیانسن درباره حضور تیم ملی فوتبال ایسلند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: فکر می‌کنم تا پایان جام ملت‌های ۲۰۱۶ اروپا اثبات کردیم که ایسلند فقط یک تیم نیست. بلکه یک کشور و ملت فوتبالی هستیم.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایسلند که در مراسم افتتاحیه پارک جام جهانی ۲۰۱۸ در شهر روستوف حضور یافته بود ادامه داد: به طور کلی و حتی خودم از تیم ملی فوتبال ایسلند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتظار زیادی داریم و باید در این رقابت‌ها نیز همانند جام ملت‌های اروپا باشیم. ایسلند رقبای سختی پیش‌رو دارد و کلید ما باید نمایش بهترین بازی‌ها با نهایت توان باشد.

گودیونسون درباره تصمیم سران کشور ایسلند مبنی بر عدم حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به خاطر ترور افسر سابق اطلاعاتی روسیه در لندن همگام با چندین کشور اروپایی گفت: من از این تصمیم حمایت نمی‌کنم. همان‌طور که می‌بینید من هم‌اکنون در روسیه هستم و معتقدم جام جهانی فوتبال باید یک جشنواره بزرگ باشد که همه باید در آن شرکت کنند. خوشحالم که به روسیه آمدم و زمانم را اینجا صرف کردم. ماهیت فوتبال روشن است. فوتبال یک رقابت رنگارنگ و جذاب است.

تیم ملی فوتبال ایسلند در گروه D جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال با تیم‌های ملی آرژانتین، کرواسی و نیجریه قرار دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار