رئیس باشگاه زنیت: به مانچینی ضعیف و بحران‌زده نیازی نداریم

رئیس باشگاه زنیت روسیه با اعلام بحرانی‌بودن شرایط سرمربی ایتالیایی گفت: ما به مانچینی ضعیف چه نیازی می‌توانیم داشته باشیم؟

، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، سرگئی فورسنکو در جلسه روز گذشته (جمعه) با هواداران تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ درباره شرایط روبرتو مانچینی (سرمربی مطرح ایتالیایی) گفت: صادقانه بگویم ما بر بحران غلبه خواهیم کرد. سرمربی زنیت هم دچار بحران است. زمانی را به خاطر دارم که آدووکات به تیم زنیت آمده بود که پس از مدتی دارای مشکلات جدی شد، البته او همانند یک آدم قدرتمند راه‌حل‌ها را یافت و بر مشکلات فائق آمد.

رئیس باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ افزود: اگر  روبرتو مانچینی نتواند بحران پیش‌ آمده را شکست دهد و بر آن غلبه کند چه نیازی به چنین مربی ضعیفی می‌توانیم داشته باشیم، البته پیرامون تیم زنیت شایعه‌های بسیاری از جمله عدم رفاقت بازیکنان خارجی و روس‌ها وجود دارند. باید تاکید کنم این اخبار دروغ هستند.

تیم زنیت سن‌پترزبورگ با هدایت روبرتو مانچینی تا پایان هفته بیست‌ودوم لیگ برتر روسیه با ۳۹ امتیاز رتبه پنجم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد. رسانه‌های روسیه در روزهای اخیر از تصمیم باشگاه زنیت برای قطع همکاری با روبرتو مانچینی و عقد قرارداد با مائوریسیو ساری، سرمربی موفق تیم ناپولی ایتالیا خبر دادند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار