زیدان: دوست دارم به کارم در رئال مادرید ادامه بدهم/ ایسکو جایی نمی‌رود

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها می‌گوید از ایسکو راضی است و این بازیکن در پایان فصل جایی نمی‌رود.

، زین‌الدین زیدان که شاگردانش فردا شب (شنبه) در هفته سی‌ام لالیگای اسپانیا میهمان لاس‌پالماس هستند با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی با اشاره به اینکه گفته می‌شود او به ایسکو اعتماد به نفس لازم را در رئال نمی‌دهد، گفت: من در مورد ایسکو بی‌انصاف نیستم. او خوشحال است. شاید ایسکو آن نقشی را که در تیم ملی اسپانیا دارد را در رئال مادرید نداشته باشد، اما به او نشان داده‌ام که بازیکن مهمی برای ما است. بابت عملکرد ایسکو مقابل آرژانتین خوشحالم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها تصریح کرد: چیزی که در مورد ایسکو می‌توانم بگویم این است که او همیشه خودش را می‌کشد. مشکل ایسکو نیست، مشکل این است که من ۲۵ بازیکن دارم و تنها می‌توانم از ۱۱ بازیکن استفاده کنم. همیشه از ایسکو راضی بوده‌ام. همیشه به دنبال انجام بهترین کارهای برای تیم و بازیکنان هستم. ایسکو بازیکن رئال مادرید است و در اینجا هم می‌ماند.

زیزو در پاسخ به این پرسش که «آیا دوست دارید که در رئال مادرید بمانید؟»، خاطرنشان کرد: بله، دوست دارم به کارم در رئال مادرید ادامه بدهم، اما شما می‌‌دانید که فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است. امیدوارم اینجا بمانم، اما می‌دانید که در باشگاه رئال مادرید همه چیز بسته به نتایجی دارد که شما می‌گیرید. به هر حال اکنون زمان صحبت در این مورد نیست و باید روی بازی فردا که بازی دشواری است، تمرکز کنیم.

وی افزود: ایسکو و سرخیو راموس به دلیل مشکلاتی که دارند، تیم را در سفر به جزایر قناری برای رویارویی با لاس‌پالماس همراهی نمی‌‌کنند. فردا هم خواهیم دید که چه کسانی در این سفر خواهند بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار