ناینگولان: ۲ سال پیش می‌توانستم به چلسی بروم/ پیشنهاد رسمی از اینتر نداشتم

هافبک بلژیکی جالوروسی در مورد رد پیشنهادهای اینتر، چلسی و چین در گذشته سخن گفت.

، راجا ناینگولان در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «ایل تمپو» چاپ رم در توضیح اینکه چرا پیشنهاد اینتر را در گذشته رد کرده، گفت: علاقه‌مندی‌هایی از جانب اینتر وجود داشت چون سرمربی اینتر من را مورد ارزیابی قرار داده بود و حتی هزار داستان در این خصوص نوشته شد، اما بیایید این موضوع را فراموش کنیم.

وی افزود: همیشه رابطه خوبی با لوچانو اسپالتی (در زمان حضورش روی نیمکت رم) داشتم. او من را در بهترین شرایط برای ارائه بازی قرار می‌داد، اما اینتر واقعاً شانسی نداشت که من رم را ترک کنم. موضوع این نبود که نمی‌خواستم به اینتر بروم چون اصلاً پیشنهاد رسمی وجود نداشت و رسانه‌ها تنها شایعاتی مطرح می‌کردند که اسپالتی، ناینگولان و اشتروتمان را با خود به اینتر خواهد آورد.

هافبک بلژیکی جالوروسی درباره پیشنهادی که از چین داشت، یادآور شد: چیزهایی بود، اگرچه جدی نبود. من یک دروغگو خواهم بود اگر بگویم که به پول علاقه‌ای ندارم. من ۳۰ ساله هستم... حقیقت این است که در گذشته پیشنهادات جدی را رد کرده‌ام. دو سال پیش می‌توانستم به چلسی بروم و پول بیشتری به دست بیاورم، اما برای من پول همه چیز نیست. مسئله دیگر این بود که باید شهر و سبک زندگی‌ام را تغییر می‌دادم که به هیچ وجه به این موضوع فکر نکردم. از بودن در رم خوشحالم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار