اسکندری: عملکرد بیلیارد و اسنوکر ایران در سال ۹۶ درخشان بود

رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد گفت: کسب ۹ مدال طلا، نقره و برنز جهانی و آسیایی توسط ملی‌پوشان اسنوکر و بیلیارد ایران نشان می‌دهد که در فدراسیون راه درستی را در پیش گرفته‌ایم.

هاشم اسکندری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درخصوص عملکرد فدراسیونش در سال گذشته اظهار داشت: کسب ۹ مدال طلا، نقره و برنز جهانی و آسیایی توسط ملی پوشان اسنوکر و بیلیارد ایران، برگزاری جشنواره سراسری ورزش‌های بیلیاردی و برپایی رقابت‌های بیلیارد جام دیپلمات‌ها با حضور سفرا و نماینده‌های سفارتخانه‌ها، دستاورد فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در سال ۹۶ بود.

وی تاکید کرد: خوشبختانه ملی‌پوشان با غیرت بیلیارد و اسنوکر کشورمان همانند سال‌های گذشته امسال نیز شگفتی ساز شدند و بارها پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در میادین بین المللی به اهتزاز در آوردند که از جمله آنها  کسب مدال برنز رقابت‌های World Games  توسط سهیل واحدی و کسب پنج مدال در رقابت‌های بازی‌های آسیایی داخل سالن بود.

رئیس فدراسیون بیلیارد خاطرنشان کرد: در مسابقات داخل سالن ترکمنستان، یک مدال طلا در رشته اسنوکر تیمی توسط حسین وفایی، سهیل واحدی و امیر سرخوش، دو مدال نقره در رشته اسنوکر ۶ توپ و پانزده توپ انفرادی توسط سهیل واحدی و حسین وفایی  و دو برنز در رشته ناین بال تیمی توسط مهدی راسخی و محمدعلی پردل و در اسنوکر پانزده توپ انفرادی توسط سهیل واحدی کسب شد.

وی افزود: کسب مقام نایب قهرمانی جهان و مدال نقره توسط امیر سرخوش و بدست آوردن مدال برنز در رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان توسط احسان حیدری نژاد و همینطور کسب مدال برنز رقابت‌های اسنوکر تیمی قهرمانی جهان توسط امیر سرخوش و احسان حیدری نژاد از دیگر افتخارات فدراسیون در سال گذشته بود.

اسکندری تصریح کرد: اردیبهشت ماه کشورمان میزبان رقابت‌های اسنوکر قهرمانی آسیا خواهد بود و امیدواریم سال جدید نیز با مدال آوری توسط ملی‌پوشان  اسنوکر ایران همراه باشد و بتوانیم میزبانی شایسته باشیم و با اقتدار همانند سال‌های گذشته مدال‌های رنگارنگ کسب کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار