اسدی: ما باید به داوری اعتراض کنیم، نه پرسپولیس/ توصیه‌های دایی را در زمین اجرا کردیم

بازیکن تیم سایپا گفت که اعضای این تیم باید از داوری گلایه کنند، نه سرخپوشان.

، رضا اسدی پس از پیروزی ۲ بر یک سایپا مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال گفت: همه برنامه‌هایی که دایی از ما خواسته بود، در زمین اجرا کردیم و توانستیم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

وی در مورد اعتراض هواداران و اعضای تیم پرسپولیس به داوری گفت: باید به داوری اعتراض کنیم، نه آنها! بازیکنان و حتی خود داور هم روی خط نیست و کمک داور باید آفساید را تشخیص دهد. وقتی کمک داور آفسایدی اعلام نکرده، لابد پنالتی نبوده است.

بازیکن سایپا درباره اینکه آیا این تیم می‌تواند سهمیه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند یا خیر، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم بازی به بازی پیش برویم و می‌توانیم امتیازات دیدارهای باقی‌مانده را به دست بیاوریم. باید با صبر و به صورت منطقی پیش برویم.

اسدی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات مالی سایپا برطرف شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: تا آنجایی که می‌توانستند، مبالغ قرارداد اعضای تیم را پرداخت کرده‌اند، اما هنوز برخی از تعهدات باقی مانده است. قول‌هایی داده شده و گفتند که مبالغ قرارداد ما پرداخت خواهد شد. ما ۷۰ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده‌ایم، اما هنوز مبالغی که قرار بود طبق بندهای قرارداد به ما پرداخت شود،‌ هنوز داده نشده است.

وی درباره مطالبات خود از باشگاه نفت تهران اظهار داشت: ۴۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌ام. مدیریت جدید با من تماس نگرفته‌ است. نمی‌دانم مدیران این باشگاه و سازمان لیگ می‌خواهند چه کنند. نمی‌توانیم دعوا کنیم و پول خود را از این راه بگیریم. باید مطالبات خود را از مراجع قانونی پیگیری کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار