حاج‌صفی: دیدار با مراکش تأثیر مستقیم بر سرنوشت‌مان در جام جهانی دارد/ فعلاً تمرکز ما روی این بازی است

مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است نتیجه دیدار اول تیم ملی در جام جهانی مقابل مراکش تأثیری مستقیم بر سرنوشت ایران در این مسابقات دارد.

، احسان حاج‌صفی در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره برنامه بازی‌های دوستانه تیم ملی اظهار داشت: خوشبختانه برنامه آماده‌سازی تیم ملی به شکل مطلوب کادر فنی پیش می‌رود و باز‌ی‌های دوستانه هم بر اساس همین برنامه‌ریزی انجام می‌شود. دیدار اول برابر تونس را پشت سر گذاشتیم و روز سه‌شنبه هم برابر الجزایر به میدان می‌رویم.

وی افزود: بازی با چنین تیم‌هایی بهترین محک برای بازیکنان تیم ملی است تا شرایط تیمی مانند مراکش را ۸۰ روز زودتر از آن میدان بزرگ تجربه کنند. این مسابقات بهترین فرصت برای بازیکنانی است که باید در جام جهانی بازی در بالاترین سطح دنیا را هم پشت سر بگذارند.

مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به شرایط مشابه تونس و الجزایر با مراکش تصریح کرد: نگاه ما در قدم اول به بازی با مراکش است و فعلاً تمرکز اصلی تیم ملی روی این تیم است. نتیجه‌ای که در این بازی کسب می‌کنیم تأثیر مستقیم بر سرنوشت تیم ملی در جام جهانی دارد، بنابراین الان فقط به این تیم فکر می‌کنیم و اینکه چگونه می‌توانیم برابر مراکش عملکرد مناسبی داشته باشیم.

حاج‌صفی در پاسخ به این پرسش که چقدر می‌شود به موفقیت تیم ملی در جام جهانی امیدوار بود، گفت: ما در تیم ملی برای این هدف تلاش می‌کنیم و برای رسیدن به این هدف تا بالاترین حد توان‌مان سعی خواهیم کرد. البته این یک طرف ماجراست و طرف دیگر که همیشه به ما انرژی می‌دهند، مردم و هواداران هستند. امیدوارم با انرژی مثبتی که از کل کشور به سمت تیم ملی سرازیر می‌شود، بتوانیم در این روزهای کم باقیمانده تا شروع جام جهانی به خوبی آماده و در نهایت باعث سربلندی نام ایران عزیز شویم.

بازیکن تیم ملی درباره آخرین شرایط این تیم پس از دیدار برابر تونس گفت: پس از این بازی به اتریش سفر کردیم و در این دو روز هم خودمان را برای بازی با الجزایر آماده می‌کنیم. خوشبختانه اردوی مفیدی داشته‌ایم و مطمئناً تأثیر این اردو در رقابت‌های جام جهانی مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار