عباسعلی: امکان تبدیل رنگ مدالم به طلا وجود داشت/ باید در سال جدید بیشتر حواسم را جمع کنم

ملی‌پوش وزن ۶۸+ کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان گفت: خدا را شکر توانستم در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان روتردام به مدال نقره دست پیدا کنم، هر چند که امکان تبدیل رنگ مدالم به طلا وجود داشت.

حمیده عباسعلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص عملکردش در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان روتردام اظهار داشت: خدا را شکر توانستم در این مسابقات به مدال نقره دست پیدا کنم، هر چند که امکان تبدیل رنگ مدالم به طلا وجود داشت.به هر حال این مسابقات نیز پشت سر گذاشته شد و امیدوارم با حضور در مسابقات آتی لیگ جهانی کاراته وان بتوانیم بر تجربیات خود اضافه کنیم.

وی تصریح کرد: قرار است تمامی امتیازات رنکینگ کاراته تا مسابقات لیگ جهانی کاراته وان آلمان تبدیل به صفر شود اما باید بعد از این اتفاق تمام تلاش خود را برای حضور و موفقیت در مسابقات رسمی و کاراته وان بگذاریم تا مجددا بتوانیم  امتیازات مناسب برای حضور در رنکینگ را کسب کنیم. خدا را شکر در سال ۲۰۱۸ نیز استارت خوبی زدیم و در سه ماه ابتدای سال جدید میلادی در سه مسابقه لیگ جهانی کاراته وان حضور پیدا کردیم.

دارنده مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان روتردام در خصوص عملکرد خود عنوان کرد: من از حضور در سه مسابقه لیگ جهانی کاراته وان پاریس، دبی و روتردام به دو مدال برنز و نقره دست پیدا کردم و امیدوارم در سال ۹۷ نیز ابتدا با حضور در رویدادها معتبر از تجربیات خود استفاده و سپس مدال‌های خوشرنگی را کسب کنم. سال ۹۷ باید حواس خود را بیشتر جمع کنم و به خوبی از تجربیات دیدار با رقبای اصلی‌ام در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان استفاده کنم.

حمیده عباسعلی در خصوص شکست مقابل آیومی یوکوزا ژاپنی در دیدار نهایی مسابقات کاراته وان روتردام گفت: در دیدار پایانی این مسابقات برای چندمین بار به مصاف آیومی رفتم اما متاسفانه مانند همیشه در هانتی(با رای و پرچم داوران) مغلوب او شده‌ام. امیدوارم در دیدارهای بعدی که با او پیکار می کنم اجازه تکرار این شکست‌ را ندهم و از رسیدن مسابقه به تصمیم داوران جلوگیری کنم.

وی با ابراز رضایت از شرایط جسمانی خود در مسابقات روتردام خاطر نشان کرد: خدا را شکر رفته رفته از لحاظ شرایط بدنی به روزهای خوب خود  نزدیک شدم و با توجه به تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتم از آمادگی خوبی برخوردار شدم. امیدوارم با تداوم روند آماده‌سازی، در سال ۹۷ نیز به نتایج مدنظر خود دست پیدا کنم تا رفته رفته مهیای حضور در المپیک توکیو باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار