دعوت شاهمیری برای قضاوت در سه هفته لیگ ملت‌های والیبال

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از فرهاد شاهمیری داور بین المللی ایران برای قضاوت در سه هفته لیگ ملت های والیبال دعوت کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۱۸ در دو گروه زنان و مردان و با حضور ۱۶ تیم برگزار می‌شود. فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از فرهاد شاهمیری داور بین المللی کشورمان برای قضاوت در ۳ هفته لیگ ملت های والیبال دعوت کرد.

بر این اساس شاهمیری در هفته‌های اول و پنجم لیگ ملت های والیبال در گروه مردان در کشورهای چین و استرالیا قضاوت خواهد داشت. همچنین این داور بین المللی ایران در هفته چهارم لیگ ملت های والیبال در گروه زنان در کشور چین قضاوت خواهد کرد.

مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۱۸ مردان از چهارم خردادماه تا سوم تیرماه در مدت پنج هفته برگزار می‌شود و تیم‌های ژاپن، استرالیا، فرانسه، ایران، کانادا، ایتالیا، آرژانتین، چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان، بلغارستان و کره‌جنوبی ۱۶ تیم شرکت کننده در این رقابت‌ها هستند.

در گروه زنان این رقابت‌ها نیز تیم‌های برزیل، ایتالیا، آمریکا، چین، صربستان، کره جنوبی، هلند، تایلند، آلمان، ترکیه، ژاپن، روسیه، آرژانتین، جمهوری چک، بلژیک و لهستان شرکت می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار