حسن‌زاده: از اتفاق رخ داده در گیلان متأسفیم/ هیئت فوتبال رأی قاطعی بدهد

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از هیئت فوتبال استان گیلان خواست رأی قاطعی در خصوص حوادث دیدار چای ناطق لاهیجان و شاهین انزلی بدهد.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده درباره اتفاقات رخ داده در جریان دیدار چای ناطق و شاهین انزلی در لیگ برتر گیلان اظهار داشت: از بابت حادثه‌ای که در یکی از مسابقات داخلی استان گیلان رخ داد و تیم داوری عزیز ما مورد ضرب و شتم برخی افراد قرار گرفتند، بسیار متأسف و متأثر هستیم. این حادثه باعث ناراحتی جامعه فوتبال و به ویژه خانواده داوران محترم و شایسته کشور شد. اگرچه این مسابقه، آخرین دیدار از لیگ گیلان بود، اما تنبیهات احتمالی در نخستین بازی‌های فصل جدید اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: اگرچه این رویداد تلخ در سطح مسابقات داخلی استان رخ داد، اما از مسولان محترم کمیته انضباطی هیئت فوتبال گیلان می‌خواهیم رأی قاطع را در این زمینه در اسرع وقت صادر کنند. امیدوارم چنین اتفاقات تلخی در آینده در فوتبال کشور رخ ندهد.

حسن زاده تصریح کرد: حمید حاج ملک جزو داوران برجسته فوتبال ماست که به طور حتم آینده درخشانی دارد. ما باید قدردان چنین داورانی باشیم و اجازه بدهید این عزیزان در بستر آرامش به مسیر پیشرفت خود ادامه دهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار