محمودی: پرونده عشوری به کمیته انضباطى و کمیته اخلاق ارجاع خواهد شد/ تعصب را باید در میدان نشان داد نه با بى‌احترامى و اهانت

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازى نسبت به اظهارات بازیکن این تیم واکنش تندی نشان داد.

و به نقل از سایت باشگاه تراکتور‌سازی تبریز, کاظم محمودی در واکنش به حاشیه‌سازى پست اینستاگرامى سینا عشورى اظهار داشت: عشورى بازیکن تراکتورسازى است و سال آینده هم با باشگاه قرارداد دارد. بر همین اساس پرونده این بازیکن به دلیل رفتارهاى غیر حرفه‌اى، توهین و بى احترامى علاوه بر کمیته انضباطى باشگاه به کمیته اخلاق نیز ارجاع خواهد شد.

وی با بیان این مطلب افزود: موضوع وضعیت سینا عشورى کاملا روشن است. سرمربى سابق تیم آقاى گل محمدى خواستار خروج نام ایشان از لیست شد من هم به خود این بازیکن مسئله را اعلام کردم. عشورى بیش از ٤� روز براى معرفى تیم جدیدش فرصت داشت اما هر هفته شاهد یک مصاحبه و اظهار نظر تازه از طرف این بازیکن بودیم. یک روز مى‌گفت پیشنهاد دیگرى ندارم و روز دیگر مى‌گفت صبر می‌کنم تا به تیم برگردم. روزهاى اخر نقل و انتقالات هم مدعى شد فرصتى براى انتخاب تیم جدید ندارد. در نهایت باز هم باشگاه شرایطى را به ایشان پیشنهاد کرد که آن را نپذیرفت. با این وجود نام عشورى در لیست داخلى و آسیایى تراکتور قرار دارد و خودش نخواست شرایط بازگشت را بپذیرد.

سرپرست تراکتورسازى همچنین گفت: تعصب و غیرت به فعالیت شبانه‌روزى در فضاى مجازى و مصاحبه‌هاى هر روزه نیست. بازیکنى که مى‌بیند کارایى لازم را نداشته، در لیست مازاد کادر فنى قرار گرفته حتى حاضر نیست مبلغ قرارداد ٩� � میلیون تومانى خودش را کاهش بدهد اما از غیرت و تعصب و عشق هوادار مى‌گوید. تعصب را باید در میدان عمل نشان داد نه با بى احترامى و اهانت به بزرگ‌ترها.

محمودى همچنین اظهار داشت: ما امسال در قبال عشورى در بسیارى از مقاطع صبورى کردیم. وقتى در اواسط فصل مجددا مجبور به انجام عمل جراحى شد با یک رفتار غیرحرفه‌اى این موضوع را از رسانه‌ها پنهان و حتى تکذیب کرد که باید در همان مقطع با این دروغگویى‌ها برخورد مى‌شد. نکته جالب توجه این است که عشورى ابتدا علیه سرمربى سابق باشگاه مصاحبه کرد و تا همین چند هفته پیش بارها از آجورلو تشکر کرد. حتى اعلام کرد مدیرعامل باشگاه مقدمات بازگشت ایشان به تیم را فراهم کرده و از اینگونه ادعاها اما وقتى دیدند که این خواسته‌ها نتیجه‌اى نداد، قدردانى و تشکر جاى خودش را به توهین و بى احترامى داد.

سرپرست تراکتورسازى در پایان گفت: گذشته از تمام موضوعات فوتبالى ناراحتى من از ترویج بى‌ادبى و بى‌حرمتى به بزرگ تر است هرچند اینگونه رفتارها به خود فرد بر مى‌گردد و طبیعتا رفتارها و ادبیات هر شخص نشان دهنده شخصیت اوست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار