تیموری: رضاییان را در شرایط سختی تنها گذاشته‌اند/ مشکلات مالی فشار زیادی به بازیکنان وارد کرده است

مدافع پارس جنوبی گفت که مشکلات مالی این باشگاه، فشار زیادی به اعضای این تیم وارد کرده است.

میثم تیموری درباره غیبت چند روزه خود در تمرینات پارس جنوبی و اینکه آیا این غیبت به مشکلات مالی باشگاه ارتباطی دارد یا خیر، به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» گفت: من به علت مشکلات خانوادگی و بیماری مادرم، چند روز در تمرینات تیم حاضر نشدم. این غیبت ربطی به مشکلات باشگاه ندارد. مشکلات مالی در همه باشگاه‌ها وجود دارد. فکر می‌کنم آقای رضاییان (مدیرعامل باشگاه پارس) را در شرایط سختی تنها گذاشته‌اند و باید فکری به حال تیم کنند.

وی با بیان اینکه ممکن است پارس جنوبی به سرنوشت تیم‌های ایرانجوان و شاهین بوشهر دچار شود، تصریح کرد: شاید امسال در لیگ برتر بمانیم، اما در سال‌های آینده احتمال دارد که سقوط کنیم. بازیکن نمی‌تواند پولی نگیرد و بازی کند. همه بازیکنان مشکل مالی دارند. من هم به دلیل بیماری مادرم از کادر فنی اجازه گرفتم و چند روز در تمرینات شرکت نکردم.

مدافع پارس جنوبی با بیان اینکه شانس کسب سهمیه در اولین فصل حضور در لیگ برتر به سختی به دست آمده، خاطرنشان کرد: بازیکنان تلاش خود را می‌کنند و بی‌پولی کشیدن واقعاًٌ سخت است. ما ۵۰ درصد از قرارداد خود را با سختی گرفته‌ایم. فکر نمی‌کنم مسئولان استانی به باشگاه کمک کنند و رضاییان تنهاست. شب عید است و مشکلات مالی به بازیکنان فشار زیادی وارد کرده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار