اسپالتی: سامپدوریا مدرن فوتبال بازی می‌کند

سرمربی اینتر به قدرت رقیب آتی تیمش اذعان دارد.

، لوچانو اسپالتی، سرمربی اینترمیلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل سامپدوریا در هفته جاری سری A از قدرت رقیب سخن گفت.

 او اظهار داشت: سامپدوریا قدرتمند و با کیفیت است.آن‌ها با سبک مدرن فوتبال بازی می‌کنند و مربی خوبی دارند.ضمن اینکه در استادیوم خودشان، کمتر امتیاز از دست می‌دهند. شخصیت، سرعت و تغییر ریتم بازی در بین بازیکنانم موج می‌زند. بیشتر اوقات ما تمام توانمان را به نمایش نمی‌گذاریم و واقعا می‌توانیم بهتر از این باشیم. 

 او در ادامه افزود: باید این قدرت را کسب کنیم تا در ۱۱ بازی آینده در سطح بالایی کار کنیم. خوب نیست  یک بازی عالی انجام دهید اما ۲ بازی سطح پایین داشته باشید. نمی‌توانیم اشتباه کنیم. انگیزه ما باید تا پایان فصل بالا باشد. گاهی اوقات قادر نبودم  توضیح دهم چرا نمی‌توانیم همیشه مانند بازی مقابل ناپولی، یوونتوس و رم بازی کنیم. در سایر بازی‌ها، حتی با وجود نتیجه خوب  کمتر از توانایی خودمان  ظاهر شدیم. تفاوت کیفیتی که مقابل ناپولی به آن اشاره کردم در یک مساله جزئی بود؛  چند بار آن‌ها توپ را گرفتند و چند بار ما توپ را به رقیب دادیم. بازیکنان ناپولی به طور مداوم پاسکاری می‌کردند. در عوض ما  پاس‌های کمتری دادیم و توپ را آهسته تر حرکت دادیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار