بیاتی‌نیا: هفته آینده می‌بینید در مسابقات شرکت می‌کنیم یا خیر/ دوست نداشتم فوتبال تهران نابود شود

سرمربی تیم راه‌آهن گفت که این تیم قطعاً در هفته‌های باقی مانده لیگ دسته اول شرکت نمی‌کند.

محسن بیاتی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره احتمال کناره‌گیری تیم سقوط کرده راه‌آهن از ادامه مسابقات لیگ دسته اول اظهار داشت: با وضعیت مالی باشگاه و اینکه زمین نداریم، در ادامه مسابقات شرکت نمی‌کنیم. اوایل تهدید به کناره‌گیری کردیم اما کسی به ما توجه نکرد. در هفته بعد می‌بینید که ما دیگر در بازی‌ها شرکت می‌کنیم یا خیر. برای ما مهم نیست که تیم در همه بازی‌ها ۳ بر صفر بازنده اعلام شود.

وی با اشاره به استعفای دسته جمعی در باشگاه راه‌آهن گفت: رشیدی مدیرعامل باشگاه، حسن‌پور سرپرست تیم و من استعفا کردیم و دیگر راه‌آهنی وجود ندارد. کل باشگاه راه‌آهن، ما سه نفر هستیم و دو مربی دیگر. بازیکنان ما در فرودگاه ساندویچ می‌خورند، باشگاه برای هتل اعضای تیم پول ندارد و وضعیت مالی اسفناکی داریم.

سرمربی راه‌آهن با بیان اینکه هیچ مسئول، نهاد یا سازمانی به راه‌آهن کمک نکرد، تصریح کرد: اگر سازمان لیگ و باشگاه‌هایی که با آنها بازی داریم به ما در هزینه‌های تیم کمک کنند، به مسابقات بازمی‌گردیم. فقط می‌خواهند یک تیم باشد که در بازی‌ها شرکت ‌کند، اما این شرایط به ضرر ماست. ما سال‌ها در فوتبال حضور داشتیم و نمی‌خواهیم بر سر مسائل بیهوده، اعتبار خود را به باد دهیم. اگر سازمانی ادعا می‌کند که به ما کمکی کرده است، اسناد آن را منتشر کند.

بیاتی‌نیا با بیان اینکه صبر اعضای باشگاه راه‌آهن به پایان رسیده، خاطرنشان کرد: ما ۲۰ بازیکن را جمع کردیم و اجازه ندادیم بی‌سرپناه باشند، چون خودم از جنس فوتبال هستم و نمی‌خواهم آینده بازیکنی خراب شود. دوست نداشتم فوتبال تهران نابود شود، اما وقتی این اتفاق رخ داد، دیگر نمی‌توان کاری کرد. یک نفر نمی‌تواند به جنگ یک لشکر برود. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از هدایت تیم راه‌آهن استعفا کرده یا خیر، اظهار داشت: با استعفای مدیرعامل باشگاه و سرپرست تیم، دیگر کسی نیست که بخواهم استعفایم را به او تحویل دهم. ما با هم صحبت کردیم، قرار شد دیگر ادامه ندهیم و در مسابقات شرکت نکنیم.

«سقوط راه‌آهن را به افرادی که زمینه‌ساز سقوط پاس، راه‌آهن و سپس صبا شدند، تبریک می‌گویم» سرمربی راه‌آهن با بیان این جمله گفت: با وضعیتی که در فوتبال می‌بینم، فکر می‌کنم چند سال دیگر تنها استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر بمانند و ۳۰ هفته بازی رفت و برگشت برگزار کنند! ۸۰ و ۱۰۰ میلیارد تومان برای شرکت این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا هزینه کردند، اما ما برای تیمی با قدمت ۵۰ ساله ۵۰۰ میلیون تومان می‌خواستیم که به ما ندادند. ما در راه‌آهن درآمدی نداشتیم و از جیب خود برای باشگاه هزینه کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار