تور جهانی والیبال ساحلی عمان| ملی‌پوشان ایران فینالیست شدند

تیم ملی «الف» والیبال ساحلی ایران با شکست میزبان تور جهانی تک ستاره عمان به دیدار نهایی این رقابت‌ها راه یافت.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی تور جهانی تک ستاره عمان صبح امروز (شنبه) با دو دیدار در زمین‌های ساحلی شهر مصنعه پیگیری شد.

تیم ملی والیبال ساحلی «الف» ایران (بهمن سالمی – رحمان رئوفی) در دومین دیدار این مرحله از رقابت‌ها به مصاف عمان (مازین – نوح) میزبان این مسابقات رفت و در دو ست متوالی با امتیازهای  ۲۱ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۱۵ این تیم را شکست داد تا به دیدار نهایی این رقابت‌ها راه یابد.

در دیگر دیدار این مرحله از تور جهانی تک ستاره عمان تیم‌های آلمان (فیلپ برگمن – یانیک هارمس) و ایتالیا (آندرتا – آبیاتی) به مصاف یکدیگر رفتند که آلمانی ها با شکست دو بر یک ایتالیا به دیدار نهایی راه یافتند.

دیدار رده بندی تور جهانی تک ستاره عمان از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار می شود و تیم های ایتالیا و عمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت و تیم ملی والیبال ساحلی ایران نیز از ساعت ۱۶ در دیدار نهایی با تیم قدرتمند آلمان روبه‌رو خواهد شد.

تیم های ملی «ب» (عباس پورعسگری – آرش وکیلی) و «ج» ایران (آق محمد سلاق – حامد میرزاعلی) نیز در این رقابت‌ها حضور داشتند که با پذیرش شکست برابر حریفان و قرار گرفتن در رتبه‌های پنجم تا هشتم تور جهانی عمان، پاداش ۳۰۰ دلاری را از آن خود کردند. تیم‌های اول تا چهارم نیز به ترتیب ۱۰۰۰، ۷۰۰، ۵۰۰ و ۴۰۰ دلار جایزه دریافت می‌کنند.

رضا نائینی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و محمد خلیلی به عنوان سرپرست ملی‌پوشان ایران را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار