مورینیو: اعتقادات مذهبی به من آموخته‌اند از شادی دیگران خوشحال باشم/ در ۲۰ سالگی فقط پسر پدرم بودم!

سرمربی منچستریونایتد از هوادارانی که تیمش را مورد انتقاد قرار داده‌اند، گله کرد.

، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل برایتون در مرحله یک‌چهارم‌نهایی جام حذفی انگلیس از هوادارانی که از تیم او انتقاد می‌کنند، گله کرد.

 او اظهار داشت: تمامی بازی‌ها و جام‌ها برای ما  مهم هستند. هنگامی که گفتم بازی با سویا مهم‌تر جدال  با لیورپول است، منظور خاصی نداشتم. برای برخی از طرفداران، فرقی نمی‌کند بازی با لیورپول در چه تورنمنتی باشد؛ برای این دسته  بازی با این رقیب مهم‌تر از هر مسابقه‌ای است.با وجود این که شکست مقابل سویا به منزله پایان کار ما در لیگ قهرمانان بود، مطمئن هستم برخی از طرفداران منچستریونایتد حاضر نیستند برد برابر لیورپول را با  شکست مقابل  سویا عوض کنند. هر مسابقه ای متفاوت و با اهمیت است.

او  در ادامه افزود: ما  خیلی خوب تمرین می‌کنیم. برای بهتر تمرین کردن، به واکنش خاصی نیاز نداریم. اشتیاق و سازمان یافتگی از همان روز نخست همراه ما بوده است. از چیزی که پس از مسابقه مقابل سویا از بازیکنانم دیدم، رضایت دارم. از ناراحتی و ناامیدی آن‌ها رضایت دارم. خوشحالم که همه یک حس داشتیم. البته فرصت زیادی برای ناراحتی و اندوه نداریم.  خوشحالم که بازیکنان با من همراه شده‌اند. 

آقای خاص در ادامه درباره هو شدن توسط هواداران افزود: قصد ندارم بابت شنیدن کمی هو، فرار کنم، خودم را پنهان یا گریه کنم. قرار نیست در تونل غیبم بزند یا به سرعت به سوی آن بدوم.در مسابقه بعدی من اولین کسی خواهم بود که از تونل خارج  می‌شود. ترسی از مسئولیت‌های خود ندارم. در ۲۰  سالگی فقط  با افتخار پسر یک پدر  بودم و حالا در ۵۵ سالگی، با تلاش‌های خودم به شخص کنونی تبدیل شده‌ام و این به خاطرتلاش، استعداد و ذهنیت من است. برای آن‌هایی که از من تنفر دارند، سخت است ببینند دوباره در صف پیروزی قرار دارم.اعتقادات مذهبی به من آموخته اند از شادی دیگران خوشحال باشم، پس من فرد خیلی خوشحالی هستم. طرفداران  حق دارند  دیدگاه خودشان را داشته باشند اما باید بدانند چیزی به نام میراث فوتبالی وجود دارد.طرفدارانی که شما با آن ها حرف می‌زنید، ناراحت هستند و کسانی که من با آن‌ها حرف می‌زنم، میراث فوتبالی، فرایند و زمانی که من به تیم وارد شدم را درک می‌کنند.زمانی که به رئال مادرید رفتم فقط ۳ بازیکن این تیم رنگ مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا را دیده بودند اما با من تا نیمه‌نهایی رسیدند. منچستریونایتد تا در ۷ فصل گذشته با ۴ مربی حتی موفق به حضور در جمع ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان نشده بود. بازیکنان فعلی تیم پس از من در جمع شیاطین سرخ یا هر تیم دیگری می‌درخشند و این یعنی یک میراث فوتبالی من در اولدترافورد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار