پایان لیگ شمشیربازی آقایان؛ قهرمانی دانشگاه آزاد و بیمه معلم

در پایان لیگ برتر شمشیربازی آقایان تیم دانشگاه آزاد اسلامی و بیمه معلم موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

، به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، هفته هفته پایانی لیگ برتر شمشیربازی  آقایان امروز (جمعه) در سالن شهید کلاهدوز تهران برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی در اسلحه فلوره و اپه و بیمه معلم در اسلحه سابر به عنوان قهرمانی رسیدند.

در اسلحه سابر تیم بیمه معلم با کسب ۴۲ امتیاز و با اقتدار مقام  قهرمانی را کسب کرد. دانشگاه آزاد اسلامی با ۳۸ امتیاز  رتبه دوم را به دست آورد و تیم آرش مازندران و آترا ارتوپد ارومیه  مشترکا رتبه  سوم را از آن خود کردند.

در بخش اسلحه اپه دانشگاه آزاد اسلامی با جدال سنگین با تیم بیمه معلم وکسب  ۴۹ امتیاز قهرمان شد. بیمه معلم  با کسب ۴۷ امتیاز دوم و تیم‌های خانه شمشیربازی همدان آکادمی و شمشیربازی اردبیل مقام سوم مشترک را به دست آوردند.

در بخش اسلحه فلوره نیز دانشگاه آزاد با کسب ۴۲ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد. تیم بیمه معلم با ۳۸ امتیاز موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد. همچنین ۲ تیم خانه شمشیربازی همدان و  خیام آسان‌بر مشترکا مقام سوم را سوم به خود اختصاص دادند.

درمجموع رقابت‌های سه اسلحه دانشگاه آزاد با کسب ۲۸۰ امتیاز در رقابتی نزدیک با تیم بیمه معلم برای پنجمین سال متوالی به عنوان قهرمان قهرمانان دست یافت.  تیم بیمه معلم با ۲۶۰  امتیاز دوم شد و خانه شمشیربازی همدان  با کسب ۱۲۰  امتیاز به مقام سوم رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار