ونگر: به ولبک در مورد شیرجه زدن‌هایش تذکر می‌دهم

سرمربی تیم فوتبال آرسنال ادعا کرد صحنه مشکوک منجر به اعطای پنالتی به تیمش در مصاف با میلان را ندیده اما به بازیکنی که برای فریب داور تلاش کرده، تذکر خواهد داد.

، تیم فوتبال آرسنال شب گذشته (پنجشنبه) در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمانش (میلان) را در ورزشگاه امارات با نتیجه ۳ بر یک شکست داد که در این بازی داور یک پنالتی جنجالی به سود آرسنال اعلام کرد وقتی که فریب شیرجه دنی ولبک، مهاجم آرسنال را خورد. این پنالتی به توپچی‌ها اجازه داد گل خورده را جبران کنند و به بازی برگردند.

آرسن ونگر سرمربی آرسنال پس از بازی ادعا کرد که صحنه جنجالی بازی را ندیده اما قول داد اگر ثابت شد که مهاجم انگلیسی‌اش شیرجه زده است به او تذکر بدهد.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها پس از صعود تیمش با پیروزی ۵ بر یک در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، به خبرنگاران گفت: من صحنه را ندیده‌ام. آیا شما می‌‌خواهید بازیکنان انگلیسی را به شیرجه زدن متهم کنید؟ دو مسئله وجود دارد، اینکه آیا پنالتی بود یا نه؟ من نمی‌دانم. بازیکنان ایتالیایی از این اتفاق راضی نبودند. من نارضایتی‌شان را درک می‌کنم چون واقعاً نمی‌دانم که چه اتفاقی افتاد. بعد از آن دنی ولبک پنالتی را به شیوه‌ای مقتدرانه زد. من باز هم این صحنه را نگاه خواهم کرد و و احساس واقعی‌ام را نسبت به آن به شما خواهم گفت. به خود ولبک هم احساس واقعی‌ام را درباره کاری که انجام داده می‌گویم. نگران نباشید!

با این پیروزی امیدهای آرسنال برای قهرمانی در لیگ اروپا و کسب سهمیه لیگ اروپای فصل آینده قوت گرفت چرا که این تیم بعید است لیگ برتر را در ۴ رده بالای جدول به پایان برساند.

ونگر هم اعتراف کرد که تیمش به این پیروزی برای جبران نتایج ضعیف اخیر نیاز داشته است.

او تأکید کرد: قطعاً به خاطر وضعیت موجود در تیم، نتیجه بازی امشب برای ما حیاتی بود. جدا از این، ما اهداف دیگری هم داریم از جمله اینکه در لیگ برتر تا جای ممکن خودمان را به ۴ رده بالای جدول نزدیک کنیم. چرا نباید به یک معجزه امیدوار باشیم. فعلاً اما باید روی یک چهارم نهایی تمرکز داشته باشیم.

ونگر درباره قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی و در پاسخ به این سؤال که ترجیح می‌دهد با کدام تیم روبه‌رو نشود، عنوان کرد: شاید بزرگترین مدعی قهرمانی اتلتیکو مادرید باشد اما چیزی که من دوست داشته باشم یا نداشتم باشم مهم نیست چون روی قرعه‌کشی تأثیر نمی‌گذارد. اگر با اتلتیکو مادرید روبه‌رو شده‌ایم، خب چاره‌ای نیست و باید بازی کنیم. حالا کمی زمان داریم تا ریکاوری کنیم و آماده شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار