لیگ اروپا| آرسنال قاطعانه میلان را حذف کرد/ دورتموند از دور رقابت‌ها کنار رفت

در شب برتری آرسنال و حذف میلان، دورتموند هم از دور رقابت‌ها کنار رفت.

، دور برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با صعود آرسنال و حذف میلان و دورتموند به پایان رسید.

 در مهم‌ترین بازی، آرسنال در خانه‌اش ۳ بریک میلان را برد و با برتری مجموع ۵ بریک صعود کرد.

در این بازی ابتدا میلان مزد برتری ابتدایی‌اش را با گل چالهان‌اوغلو در دقیقه ۳۵ گرفت اما دقایقی بعد یک پنالتی کاملا مشکوک به سود آرسنال اعلام شد و ولبک این ضربه را در دقیقه ۳۹ به گل تساوی تبدیل کرد. نیمه اول با مساوی خاتمه یافت اما آرسنال در نیمه دوم توسط ژاکا در دقیقه ۷۱ و مجددا ولبک در دقیفقه ۸۶ به گل رسید تا با توجه به برتری ۲ بر صفر بازی رفت در مجموع ۵ بریک پیروز شود و به دور بعد راه یافت.

 شگفتی بزرگ توسط تیم سالزبورگ اتریش خلق شد. این تیم در زمین خودش مقابل دورتموند به تساوی بدون گل رسید  و به خاطر پیروزی ۲ بریک در خانه رقیب قدرتمندش در بازی رفت در مجموع با همین نتیجه صعود کرد.

در دیگر بازی‌ها، زسکا مسکو در خانه لیون دست به کار بزرگی زد و به جبران شکست یک بر صفر خانگی دور رفت با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد و به خاطر گل زده بیش‌تر در خانه رقیب به دور بعد راه یافت.

 اسپورتینگ لیسبون پس از شکست ۲ بر صفر مقابل ویتوریا پلژن در طول ۹۰ دقیقه قانونی که باعث کشیده شدن بازی به وقت اضافه شد در ۲ وقت ۱۵ دقیقه‌ای توسط باتگلیا در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه اول وقت اضافی به گل رسید و در پایان با وجود شکست ۲ بریک به برتری مجموع ۳ بر ۲ رسید و صعود کرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار