والیبال ساحلی تور جهانی| صعود دو تیم ایرانی به جمع هشت تیم برتر

تیم‌های ملی الف و ج والیبال ساحلی ایران با کسب دو پیروزی متوالی در جدول اصلی تور جهانی تک ستاره عمان به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها صعود کردند.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دیدارهای جدول اصلی تور جهانی تک ستاره عمان از صبح امروز (پنج‌شنبه) در زمین‌های ساحلی شهر مصنعه آغاز شد.

تیم ملی الف ایران (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) که در گروه A قرار داشت و در نخستین مسابقه خود نماینده کشور میزبان را شکست داده بود، در دومین مسابقه این مرحله به مصاف نماینده سوئیس رفت و با شکست حریف اروپایی به جمع هشت تیم برتر صعود کرد.

رئوفی و سالمی در این مسابقه در دو ست متوالی و با امتیازهای ۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۵ سوئیس (کیسلینگ – زندبرگن) را شکست دادند و به عنوان تیم سرگروه به مرحله یک چهارم نهایی و جمع هشت تیم برتر صعود کرد.

همچنین تیم های ملی ب (عباس پورعسگری – آرش وکیلی) و ج ایران (آق محمد سلاق – حامد میرزاعلی) که در گروه C این رقابت‌ها قرار داشتند، در دومین دیدار جدول اصلی به مصاف یکدیگر رفتند که سلاق و میرزاعلی با شکست دو بر یک حریف خود راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

پورعسگری و وکیلی در ست دوم ۲۱ بر ۱۶ به پیروزی رسیدند، اما در ست های اول و سوم با امتیازهای ۲۱ بر ۱۱ و ۱۵ بر ۹ مغلوب تجربه دیگر تیم ایرانی شدند.

رضا نائینی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و محمد خلیلی به عنوان سرپرست ملی‌پوشان ایران را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار