انتقاد تند روی کین از مورینیو و بچه‌ مدرسه‌ای منچستریونایتد

هافبک پیشین شیاطین سرخ به انتقاد از تیم سابق خود پرداخت که در کمال ناباوری در اولدترافورد از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد.

،‌ روی کین در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «آی تی‌وی» انگلیس با اشاره به شکست اخیر ۲ بر یک منچستریونایتد مقابل سویا - دیداری که پوگبا در  نیمه دوم به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمد- که منجر به حذف این تیم از گردونه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شد، گفت: پوگبا مشکل بزرگ منچستریونایتد است. اگر او در ترکیب ۱۱ نفره نباشد، تیم به دردسر می‌افتد. شما انتطار دارید بازیکنان بزرگ وقتی به زمین می‌آیند، تفاوت را رقم بزنند، اما پوگبا با ورودش به میدان در بازی مقابل سویا کاری نکرد. ما دیدیم که او روی گل اولی که منچستریونایتد دریافت کرد چه واکنشی از خود نشان داد که مثل بچه‌ مدرسه‌ای‌ها بود.

وی افزود: پوگبا در بازی با سویا خطرناک نبود. وقتی شما عضو تیمی هستید و هم‌تیمی‌تان دچار اشتباه می‌شوند، باید از او حمایت کنید. بازیکنان منچستریونایتد به یکدیگر کمک نمی‌کنند و همانند تیم‌های بزرگِ منچستریونایتد بازی نمی‌کنند، آن هم در دیدارهایی که باید بازی را از آن خود کنید. آنها به صورت انفرادی بازی می‌کنند و به نظر نمی‌رسد که قادر به انجام کار گروهی باشند.

ستاره پیشین شیاطین سرخ تصریح کرد: زمانی که من برای منچستریونایتد بازی می‌کردم، همیشه به این فکر می‌کردم که زمانی که پیراهن منچستریونایتد را می‌پوشی حسی فوق‌العاده داری، از تاریخچه این باشگاه لذت می‌بری، فشارهایی هست و هواداران هم انتظاراتی دارند. وقتی به این تیم منچستریونایتد نگاه می‌کنم، این تصور را پیدا می‌کنم که آنها از انتظارات و فشارهای موجود لذت نمی‌برند.

کین در ادامه تأکید کرد: منچستریونایتد گل‌های شوکه‌کننده‌ای از سویا خورد. به شخصه البته از این شکست غافلگیر نشدم. به هر حال بازیکنان باید به وظیفه خود عمل کنند و این حداقل انتظاری است که هواداران از بازیکنان تیم‌شان دارند.

وی سپس به انتقاد از آقای خاص پرداخت و گفت: سرمربی مسئولیت تیم را برعهده دارد. شما دیدید که مورینیو پس از شکست تیمش مقابل سویا شوکه نبود. او هر روز با این بازیکنان کار می‌کند و می‌داند که منچستریونایتد کنونی برای اینکه یکی از بهترین تیم‌های اروپایی باشد، فاصله دارد. شیاطین سرخ نیاز به چند بازیکن دیگر دارند و سه یا چهار بازیکن در حد این تیم نیستند. برخی بازیکنان به اندازه کافی خوب نیستند و مقصر آنها نیستند چون وقتی برای بازی کردن انتخاب می‌شوند، چاره‌ای جز بازی کردن ندارند.

روی کین در پایان خاطرنشان کرد: منچستریونایتد در سه یا چهار سال اخیر در حد انتظار نبوده و این را آمار می‌گوید. چیزی که نگرانم می‌کند این است که مورینیو گفته فصل قبل سه جام اصلی کسب کردیم. اوه خدای من! ژوزه، جام خیریه را هم جزو جام‌های اصلی به حساب آورده است. به نظر من منچستریونایتد به دردسر افتاده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار