والیبال ساحلی تور جهانی| پیروزی ۳ نماینده ایران در جدول اصلی

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در جدول اصلی تور جهانی تک ستاره عمان موفق به شکست حریفان خود شدند.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دیدارهای جدول اصلی تور جهانی تک ستاره عمان از صبح امروز (پنج‌شنبه) در زمین‌های ساحلی شهر مصنعه آغاز شد.

جدول اصلی این رقابت‌ها با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه مقدماتی شروع شد و تیم ملی الف ایران (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) که در گروه A قرار دارد، در نخستین مسابقه خود به مصاف نماینده کشور میزبان رفت.

رئوفی و سالمی در این مسابقه در دو ست متوالی و با امتیازهای ۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۵ عمان پنج (هود – عمار) را شکست داد و تا برای سرگروهی حریف سوئیس (کیسلینگ – زندبرگن) شود.

همچنین تیم ملی ب ایران (عباس پورعسگری – آرش وکیلی) که در گروه C این رقابت‌ها قرار دارد، در نخستین مسابقه به مصاف تیم دیگری از کشور میزبان (عمان سه) رفت و دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۵ به پیروزی رسید.

تیم ملی سه والیبال ساحلی ایران (آق محمد سلاق – حامد میرزاعلی) که با کسب دو پیروزی برابر ایتالیا (موندوزی – باستی) و سوئیس (زندبرگن – کیسلینگ) به جدول اصلی این رقابت ها راه یافت، در نخستین مسابقه خود در گروه سوم جدول اصلی به مصاف نماینده جمهوری چک رفت.

سلاق و میرزاعلی در ست نخست ۲۱ بر ۱۵ مغلوب تیم قدرتمند جمهوری چک شدند اما در ست های دوم و سوم با امتیازهای ۲۱ بر ۱۴ و ۱۵ بر ۱۰ به پیروزی رسید تا سه نماینده کشورمان در گام نخست فاتح میدان باشند.

با توجه به اینکه تیم های دوم و سوم ایران در گروه سوم این رقابت ها قرار دارند، دو نماینده ایران در دیدار بعدی به مصاف یکدیگر می روند تا از اکنون حضور یک تیم ایران در بین ۸ تیم برتر قطعی شده باشد.

رضا نائینی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و محمد خلیلی به عنوان سرپرست ملی‌پوشان ایران را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار