دوی صحرانوردی قهرمانی آسیا| دو برنز تیم‌های بزرگسالان و جوانان ایران

تیم‌های دوومیدانی جوانان و بزرگسالان کشورمان دو مدال برنز در رقابت‌های صحرانوردی قهرمانی آسیا کسب کردند.

، چهاردهمین دوره رقابت‌های دوی صحرانوردی قهرمانی آسیا صبح امروز در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در دو بخش مردان و بانوان برگزار شد.

در بخش جوانان تیم کشورمان با ترکیب سید امیر زمان پور، عبدالرحیم درزاده، ابوالفضل اسحاقی، امیرحسین صفری و پوریا وطن نواز با کسب منفی ۳۱ امتیاز در جایگاه سوم آسیا ایستاد.

در این رقابت ۸ کیلومتری سید امیرزمان پور نفر هشتم از خط پایان گذشت و عبدالرحیم درزاده نیز با عنوان نهمی مسابقه را خاتمه داد. ابوالفضل اسحاقی، امیرحسین صفری و پوریا وطن نواز نیز به ترتیب به عنوان های چهاردهم، شانزدهم و هفدهم دست یافتند. ضمن اینکه تیم ژاپن با منفی ۱۹ امتیاز قهرمان شد و تیم چین نیز با کسب منفی ۱۹ امتیاز به نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

در بخش بزرگسالان نیز تیم ایران با ترکیب محمدجواد صیادی، مرتضی بیرانوند، همایون همتی، جلیل و خلیل ناصری به رقابت با دوندگان مطرح قاره کهن پرداخت و در پایان نیز موفق شد به عنوان سومی این دوره از مسابقات دست یابد.

در این مسابقه که به طول ۱۲ کیلومتر برگزار شد، محمد جواد صیادی به عنوان هفتمی انفرادی دست یافت. همایون همتی دوازدهم شد، جلیل ناصری با عنوان سیزدهمی از خط پایان گذشت، مرتضی بیرانوند و خلیل ناصری نیز به ترتیب به عنوان های شانزدهم وهجدهم انفرادی دست یافتند. ورزشکارانی از کشورهای چین و ژاپن عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در بخش بانوان فقط پریسا عرب به نمایندگی از ایران حضور داشت و در رده بزرگسالان با زمان ۳۲.۱۳ دقیقه در رده سیزدهم ایستاد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار