گزارش رویترز و اکیپ از پیشنهاد ایران برای تمدید قرارداد کی‌روش + عکس

خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع نزدیک به کارلوس کی‌روش از آمادگی فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد او خبر داده است.

، یک مقام نزدیک به کارلوس کی‌روش در گفت‌و‌گو با خبرگزاری رویترز انگلیس، از پیشنهاد تمدید قرارداد فدراسیون فوتبال ایران به کارلوس کی‌روش برای تمدید قراردادش تا پایان مسابقات جام ملت‌های آسیا در ابتدای سال ۲۰۱۹ خبر داده است.

قرارداد فعلی کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ اعتبار دارد اما طبق خبر رویترز امکان دارد که قرارداد او یک سال دیگر هم تمدید شود.

این منبع نزدیک به کی‌روش به رویترز گفت: فدراسیون فوتبال ایران به کی‌روش پیشنهاد تمدید قراردادش تا ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ را داده است. کارلوس از این رویکرد فدراسیون فوتبال ایران راضی است چون نه تنها به منزله تأیید عملکرد او در ۷ سال مربیگری‌اش در تیم ملی ایران بلکه اعتماد فدراسیون به او برای آینده است. کارلوس از تمایل ایرانی‌ها برای ادامه همکاری با او مطلع است و مسلماً دریافت این پیشنهاد از سوی کشوری که اشتیاق بی‌نظیری به فوتبال نشان می‌دهد و هوادارانش حمایت گستره‌ای نشان می‌دهند، او را تحت تأثیر قرار می‌دهد. بنابراین او با دقت این پیشنهاد را بررسی می‌کند و شروط فنی و ساختار آن را که برای تیم ملی ایران مهم است در نظر می‌گیرد.

همچنین نشریه فرانسوی اکیپ نیز با انتشار مطلبی به همین موضوع پرداخته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار