نفع مالی استقلال از حضور کاوه رضایی در جام جهانی ۲۰۱۸

باشگاه استقلال در صورتی که مهاجم سابقش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازی کند از یک پاداش مالی بهره‌مند خواهد شد.

و به نقل از سایت اسپورت مگزین بلژیک، در صورتی که کاوه رضایی بتواند نظر کارلوس کی‌روش را برای بردن او به جام جهانی ۲۰۱۸ جلب کند، یک پاداش مالی نصیب باشگاه استقلال می‌شود.

فیفا بابت حضور هر یک از بازیکنانی که در جام جهانی سال آینده به میدان می‌رود، از دو هفته مانده به اولین بازی‌شان در این رقابت‌ها تا زمان حذف آن تیم، روزی ۶ هزار و ۹۲۷ یورو می‌پردازد. به این ترتیب به فرض حذف ایران در جام مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸، تیم شارلوای بلژیک در صورت رفتن کاوه رضایی به جام جهانی ذینفع خواهد بود. شارلوا اما تنها باشگاهی نخواهد بود که از رفتن رضایی به جام جهانی صاحب پاداش مالی می‌شود.

رقمی که فیفا بابت حضور هر بازیکن در جام جهانی می‌پردازد به سه بخش تقسیم می‌شود که یک بخش آن به تیم باشگاهی هر بازیکن در زمان حضور در جام جهانی، یک بخش دیگر به تیم باشگاهی او در فصل منتهی به جام جهانی و بخشی دیگر به تیم باشگاهی او در فصل ۱۷-۲۰۱۶ اختصاص پیدا می‌کند.

این بدان معناست که در صورت رفتن رضایی به جام جهانی – به فرض حذف ایران در مرحله گروهی – او ۲۵ روز درگیر این رقابت‌ها خواهد بود و فیفا بابت آن ۱۷۳ هزار و ۱۲۵ یورو خواهد پرداخت، البته پرداخت کامل این رقم اما و اگر‌های دیگری هم دارد.

به هر حال با توجه به اینکه کاوه رضایی در فصل ۱۷-۲۰۱۶ برای استقلال بازی کرده است، اگر او به جام جهانی برود، در این میان پاداشی هم به آبی‌پوشان تهران اختصاص پیدا می‌کند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار