توجیه جالب لوکاکو برای فرار از اتهام انتقاد از بازیکنان منچستریونایتد

مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ ساعاتی بعد از انتقاد از عملکرد برخی از هم‌تیمی‌‌هایش به خاطر شکست خانگی برابر سویا، حرفش را به شیوه‌ای جالبی پس گرفت.

، روملو لوکاکو بعد از باخت خانگی ۲ بر یک شب گذشته (سه‌شنبه) منچستریونایتد مقابل سویا و حذف این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، هم‌تیمی‌هایش را سرزنش و آنها را به پنهان شدن متهم کرد اما ساعتی بعد منکر آن شد.

لوکاکو در آخرین دقایق بازی یکی از گل‌‌های خورده را جبران کرد اما میزبان نتوانست راه بازگشتی معجزه‌آسا به بازی را برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها پیدا کند.

مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ که پنجمین گل خود را در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند، در انتقاد از هم‌تیمی‌هایش به شبکه BT Sport انگلیس گفت: در مورد برخی بازیکنان مشکلی وجود داشت. بعضی از بازیکنان پنهان شده بودند. من فکر می‌کنم که منچستریونایتد بازی را خوب شروع کرد اما بعد از آن ما به حریف اجازه دادیم که کنترل بازی را به دست بگیرد. ما چند موقعیت نصف و نیمه داشتیم اما گل نزدیم. سپس آنها گل اول‌شان را زدند و از آن زمان به بعد ما برای جبران گل خورده و بازگشت به بازی تلاش کردیم. بعد آنها گل دوم را زدند که ضربه واقعاً بزرگی بود.

لوکاکو ادامه داد: در پایان ما به فشارمان ادامه دادیم اما کافی نبود. ما با توجه به کیفیتی که تیم‌مان دارد، امروز باید بازی به مراتب بهتری ارائه می‌کردیم. من فکر می‌کنم که ما باید صعود می‌کردیم اما لیاقتش را نداشتیم چون به اندازه کافی خوب بازی نکردیم. باید زودتر از این‌ها گل می‌زدیم. در نیمه اول موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای داشتیم اما در دادن پاس‌های آخر مشکل داشتیم و فکر می‌کنم همین موضوع منجر به باخت‌مان شد.

مهاجم سابق اورتون ساعاتی پس از این اظهاراتش، در صفحه اینستاگرام خود مدعی شد که قصد نداشته از هم‌تیمی‌هایش انتقاد کند و منظورش از اینکه گفت برخی هم‌تیمی‌هایش پنهان شده بودند این بوده که آنها پس از بازی در رختکن، صورت‌های‌شان را پوشانده بودند.

او نوشت: من هرگز از هم‌تیمی‌هایم انتقاد نمی‌کنم. اینکه بازیکنان به خاطر ناراحتی ناشی از باخت در رختکن صورت‌های‌شان را پنهان کنند، چیزی طبیعی است. نتیجه بازی وحشتناک است اما ما منچستریونایتد هستیم. ما قطعاً این ناکامی را با حمایت شما هواداران جبران می‌کنیم. یک بازی بزرگ در راه است و زمانی کافی برای آماده شدن داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار