لیگ NBA|پیروزی کلیولند با درخشش جیمز/ صدمین تریپل دابل وستبروک برای تاندر

ستاره تیم اوکلاهماسیتی تاندر صدمین تریپل دابل خود را به ثبت رساند.

، در دیدارهای صبح امروز (چهار‌شنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با تریپل دابل لبران جیمز در سالن «تاکینگ استیک ریسورت» شهر فینیکس از سد میزبان خود فینیکس سانز گذشت. جیمز در این بازی ۲۸ امتیاز، ۱۱ پاس گل، ۱۳ ریباند و ۳ توپربایی داشت.

در بازی دیگری که در حضور ۱۸۴۱۸ تماشاگر سالن AT&T برگزارش شد، تیم سان آنتونیو اسپرز با ۳۶ امتیاز میهمان خود اورلاندو مجیک را شکست داد. لامارکوس آلدریج ۲۴ امتیاز برای اسپرز در این بازی داشت.

سالن فیلیپس شهر آتلانتا صبح امروز شاهد درخشش راسل وستبروک،‌ ستاره تیم اوکلاهماسیتی تاندر بود. تاندر در این بازی با اختلاف ۱۲ امتیاز میزبان خود را شکست داد. وستبروک در این دیدار خارج از خانه با کسب ۳۲ امتیاز، ۱۲ پاس گل و ۱۲ ریباند، تریپل دابل کرد.

این صدمین تریپل دابل دوران حرفه‌ای وستبروک بود. در تاریخ NBA تنها اسکار رابرتسون (۱۸۱)، مجیک جانسون (۱۳۸) و جیسون کید (۱۰۷) بیش از ۱۰۰ تریپل دابل به نام خود ثبت کرده‌اند.

ویلت چمبرلین با ۷۸ تریپل دابل بازنشسته شد و لبران جیمز نیز ۶۸ تریپل دابل  دارد.

وستبروک پس از رسیدن به این رکورد گفت: باعث افتخار من است. از مردانی که پیش از من به این رکورد رسیده‌اند، سپاسگزارم و خوشحالم که در تیم اوکلاهماسیتی این رکورد را ثبت کردم.

راسل وستبروک برای بیست و یکمین بار در فصل جاری تریپل دابل کرد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

ایندیانا ۱۰۱ – فیلادلفیا ۹۸
مینه سوتا ۱۱۶ – واشنگتن ۱۱۱
اوکلاهماسیتی ۱۱۹ – آتلانتا ۱۰۷
تورونتو ۱۱۶ – بروکلین ۱۰۲
دالاس ۱۱۰ – نیویورک ۹۷
شارلوت ۱۱۵ – نیواورلینز ۱۱۹
لس آنجلس کلیپرز ۱۱۲ – شیکاگو ۱۰۶
اورلاندو ۷۲ – سان آنتونیو ۱۰۸
دیترویت ۷۹ – یوتا ۱۱۰
کلیولند ۱۲۹ – فینیکس ۱۰۷
دنور ۱۰۳ – لس آنجلس لیکرز ۱۱۲

در پایان دیدارهای امروز، تیم‌های تورونتو رپتورز و بوستون سلتیکس صدرنشین و اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم‌های هیوستون راکتس  و گلدن استیت وریرز در صدر کنفرانس غرب و فینیکس سانز و ممفیس گریزلیز در انتهای جدول این کنفرانس قرار دارند.

تاکنون تیم‌های تورونتو رپتورز و بوستون سلتیکس به همراه هیوستون راکتس  و گلدن استیت وریرز حضور خود را در مرحله پلی آف لیگ قطعی کرده‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار