مونتلا: به شوخی به دی‌فرانچسکو گفتم که با هم روبه‌رو می‌شویم!

سرمربی سویا با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش مقابل منچستریونایتد اعتراف کرد که حتی خودش هم امید زیادی به صعود به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا نداشته است.

، شگفتی‌ساز شب اول از هفته دوم دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیمی نبود جز سویا که منچستریونایتد را در اولدترافورد با نتیجه ۲ بر یک شکست داد و با همین نتیجه صعود کرد.

وینچنزو مونتلا، سرمربی ایتالیایی سویا پس از این بازی اعتراف کرد که قبل از این بازی به شوخی به همتا و هموطنش در تیم رم، اوزه بیو‌ دی‌فرانچسکو گفته بوده که او را در مراحل پایانی لیگ قهرمانان می‌بیند.

مونتلا به شبکه مدیاست ایتالیا گفت: زمانی که اینجا به سویا آمدم، به شوخی به دوستم اوزه‌بیو گفتم که امسال او را در فینال لیگ قهرمانان می‌بینم. ما دو نفر از موفقیت یکدیگر بسیار خوشحال می‌شویم. تیم من در مجموعِ دو دیدار یک نمایش استثنایی ارائه کرد اما بابت این شب خاص بسیار خوشحالم. نتیجه‌ای که مقابل منچستریونایتد گرفتیم یک نتیجه باپرستیژ است و من از این بابت بسیار خوشحالم.

سرمربی سابق میلان که در ابتدای فصل جاری از این تیم اخراج شد، ادامه داد: به طور ویژه‌ از ویسام بن‌یدر راضی‌ام چون او بازیکن تأثیرگذار میدان بود و مهمتر از آن اینکه در هفته‌های اخیر او به خاطر برخی از تصمیمات من تحت فشار قرار گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار