منطقه آزاد انزلی به کمک ملوانان می‌آید

منطقه آزاد انزلی از باشگاه ملوان حمایت خواهد کرد.

و به نقل از روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی، مهران نصیری در خصوص همکاری و مساعدت منطقه آزاد انزلی با باشگاه ملوان گفت: با توجه به جلسه حضوری ماه گذشته حسن خسته بند (نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی) با مرتضی بانک ( دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور ) مقرر شد در سال آینده، کمک‌های خوبی به ملوان صورت گیرد. دستور مقتضی در این خصوص به مدیر عامل منطقه آزاد انزلی داده شد و ایشان نیز این موضوع را در رسانه ها تایید کردند.

وی ادامه داد: خوشبختانه نماینده شهرستان بندر انزلی در ادامه پیگیری های سازماندهی شده باشگاه ملوان، روز دوشنبه ملاقاتی با بانک داشت که مقرر شد علاوه بر کمک‌های سال آینده، در روزهای آتی و تا قبل از پایان سال نیز کمک‌هایی به باشگاه ملوان صورت بگیرد.

سرپرست مستعفی باشگاه ملوان با تشکر از پیگیری‌های خسته‌بند تصریح کرد: بسیار امیدواریم در این ایام با مبالغ دریافتی، بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی تیم بزرگسالان پرداخت شود تا بازیکنان‌مان با شرایط مناسبی به استقبال سال جدید بروند.

نصیری همچنین درگفت‌وگو با تسنیم درخصوص فعالیت‌های خود در باشگاه ملوان پس از استعفا از سرپرستی این باشگاه خاطرنشان کرد: من استعفای خود را به هیئت مدیره باشگاه تقدیم کردم، اما همچنان امور باشگاه را دنبال و برای حل مشکلات ملوان، تلاش می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار