تیته اسامی ملی‌پوشان برزیل را اعلام کرد/ ساندرو دعوت نشد

سرمربی تیم ملی برزیل اسامی بازیکنانش را برای بازی‌های دوستانه ماه آینده اعلام کرد که نام دفاع چپ بانوی پیر در آن قرار ندارد.

، فهرست ملی‌پوشان برزیل برای مصاف‌های دوستانه ماه آینده برابر تیم‌های ملی روسیه و آلمان اعلام شد.

تیته، سرمربی سلسائو برای این دو بازی اکثر بازیکنانی که انتظار می‌رفت را دعوت کرده جز دو نفر؛ اولی نیمار است که به دلیل مصدومیت خانه‌نشین شده و دومی الکس ساندرو، دفاع چپ یوونتوس.

هم‌تیمی ساندرو، داگلاس کاستا اما به اردوی برزیل فراخوانده شده است و او در کنار آلیسون بکر دروازه‌بان رم و ژوائو میراندا، مدافع اینتر تنها بازیکن شاغل در سری A هستند که در لیست ملی‌پوشان برزیل قرار گرفته‌اند.

فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برزیل به شرح زیر است:

دروازه‌بان‌ها: آلیسون(رم)، ادرسون (منچسترسیتی) و نتو(والنسیا)

مدافعان: دنی آلوز(پاری‌سن‌ژرمن)، مارسلو(رئال مادرید)، فلیپه لوئیس(اتلتیکومادرید)، فاگنر(کورینتیانس)، مارکینیوس(پاری‌سن‌ژرمن)، رودریگو کایو(سائوپائولو)، تیاگو سیلوا (پاری‌سن‌ژرمن)، ژرومل (گرمیو) و میراندا(اینتر)

هافبک‌ها: کاسمیرو(رئال مادرید)، فرناندینیو(منچسترسیتی)، پائولینیو(بارسلونا)، رناتو آگوستو(بیجینگ گوان)، فیلیپه کوتینیو (بارسلونا)، ویلیان(چلسی)، فرد(شاختار دونتسک) و اندرسون تالیسکو(بشیکتاش)

مهاجمان: داگلاس کاستا(یوونتوس)، روبرتو فیرمینو(لیورپول)، گابریل ژسوس (منچسترسیتی)، تایسون(شاختار دونتسک) و ویلیان ژوزه(رئال سوسیه‌داد)

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار