دی‌فرانچسکو: امیدوارم هواداران یار دوازدهم رم باشند

سرمربی رم تیمش را آماده برتری بر شاختار کرده است.

، اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو، سرمربی رم در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل شاختار دونتسک در بازی برگشت مرحله یک‌‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از لزوم آمادگی کامل  بازیکنان خود برای صعود سخن گفت.

 او اظهار داشت:  با کار تیمی هماهنگ قصد انجام بهترین بازی ممکن و رقم زدن صعود به مرحله بعد را داریم. در چند هفته اخیر  در در طول ۹۰ دقیقه چندان ثبات نداشتیم اما امیدوارم  اشتباهات ما کم‌تر شود. اگر مثل بازی با ناپولی ظاهر شویم، قطعا به موفقیت می‌رسیم. تیم خوبی مقابل ما قرار دارد و علاوه بر صعود باید به بازی زیبا هم فکر کنیم.

 او در ادامه اظهار داشت: در بازی رفت در خط دفاعی اشتباهات زیادی داشتیم و این بار باید کمی احتیاط کنیم. صعود برای ما حیاتی است؛  نه فقط برای ما بلکه برای کل باشگاه. امیدوارم تماشاگران، یار دوازدهم تیم باشند. رم به بازی‌هایی  در این سطح عادت ندارد اما امیدوارم کارهای مهمی انجام بدهم. این بار کیفیت و کمیت توامان مهم است.در بازی رفت نشان دادیم می‌توانیم  شاختار را در نیمه زمین خودش حبس کنیم. آن‌ها  در پاسکاری بسیار خوب هستند، بنابراین غیرممکن است  بتوان  ۹۰ دقیقه رقیب را در زمین خودشان نگه داشت. مهم نیست ۴۰، ۵۰ یا ۶۰ هزار نفر در ورزشگاه باشند؛ مهم این است که بازیکنان حمایت هواداران  را حس کنند. اینکه بازیکن بداند با اولین پاس اشتباه کسانی پشت او هستند، دلگرم‌کننده است. هدف ما در این مسابقات پیشروی تا حدامکان است. می‌خواهیم برای دومین بار  به مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار