نورافکن: می‌خواستیم از گلی که زدیم دفاع کنیم و عقب‌نشینی کردیم

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت که دیدارهای سنگین و متوالی هفته‌های اخیر این تیم باعث بروز خستگی در آبی‌پوشان شد.

خبرنگار ورزشی ، امید نورافکن پس از تساوی یک - یک استقلال مقابل العین در چارچوب هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: خدا را شکر می‌کنیم که هواداران آمدند و از ما حمایت کردند. مطمئناً اگر شرایط اینگونه باشد تیم‌های عربستانی هم می‌توانند به ایران بیایند و میزبانی از آنها می‌تواند برای ما خیلی خوب و مهم باشد.

وی با اشاره به سنگین بودن دیدارهای اخیر آبی‌پوشان گفت: هر ۴ - ۵ روز یکبار بازی‌های سنگینی پشت سر می‌گذاشتیم و مقابل العین، الهلال، الریان، پرسپولیس و فولاد به میدان رفتیم. این بازی‌های سنگین پشت سر هم باعث خستگی جزئی در ساق‌های پای بازیکنان ما و افت بدنی بازیکنان در نیمه دوم این مسابقه شد.

مدافع استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا مصدومیت مامه‌تیام در روند استقلال تاثیرگذار بود یا خیر؟ تصریح کرد: تیام یکی از بازیکنان خوب استقلال است که به تازگی به تیم اضافه شده است. او بازیکن تاثیرگذاری در تیم محسوب می‌شود و بیرون کشیدن او از زمین هم می‌تواند تاثیرگذار بوده باشد.

نورافکن در مورد شرایط گروه D لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: شرایط گروه و نتیجه بازی الهلال - الریان را می‌دانیم. دیدار مقابل الریان می‌تواند مهمترین بازی ما باشد که با پیروزی در این دیدار صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی می‌کنیم. اگر از این گروه صعود کنیم به گروه ذوب‌آهن و احتمالاً به تیم الدحیل برخورد می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازی تدافعی استقلال در نیمه دوم ناخواسته بوده یا شفر از بازیکنان چنین تاکتیکی را خواسته بود؟ اظهار داشت: یک بر صفر از حریف پیش افتادیم العین بازیکنان خارجی خیلی خوبی دارد و بازی خوب عمر عبدالرحمان در روند این تیم خیلی تاثیرگذار بود. ما هم نمی‌توانیم از این تیم خیلی سر باشیم و می‌خواستیم از گلی که زدیم دفاع کنیم، همین باعث شد خود به خود عقب بکشیم، امیدوارم در دیدار بعدی مقابل الریان به پیروزی دست یابیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار