منتظری: مشکل بدنی نداریم اما ترسو بودیم/ شفر هرگز نمی‌گوید بعد از گل دفاع کنیم

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکنان استقلال مشکل بدنی ندارند و من بارها به هم‌بازیانم گفتم عقب نکشید.

خبرنگار ورزشی ، پژمان منتظری با ابراز تاسف از تساوی یک بر یک تیمش مقابل العین گفت: امروز همه رسانه‌ها، مردم و هوادارانی که به ورزشگاه آزادی آمدند دوست داشتند که بازی را ببریم و به آنها عیدی دهیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. بعد از اینکه به گل رسیدیم بی‌برنامه و ترسو ظاهر شدیم و گل تساوی را دریافت کردیم. 

وی افزود: لازم می‌دانم در مورد خودم نکته‌ای را بگویم، هواداران از من انتظار بیشتر از این داشتند اما متاسفانه در این چندماه مصدومیت‌ها و بدشانسی‌های زیاد اجازه نداد که آن عملکردی را داشته باشم که خودم از خودم توقع دارم. خداراشکر الان شرایطم خیلی بهتر شده و تلاش می‌کنم به روزهای خیلی خوبم نزدیک شوم و بهتر از روزهای قبل بازی کنم. بابت این عملکردم و بدشانسی‌هایی که آوردم عذرخواهی می‌کنم و قطعا هواداران از من انتظار بیشتری داشتند، همانطور که گفتم در آینده شرایط فرق خواهد کرد.

منتظری با اشاره به وضعیت تیمش و کسب تساوی در بازی با العین خاطرنشان کرد: بازیکنان ما هر موقع اعتماد به نفس را داشتند بهترین عملکرد را ارائه دادند و توانستیم هر تیمی را عذاب داده و ببریم، اما امروز در نیمه دوم ترسو بودیم. 

مدافع استقلال در واکنش به این سوال که دلیل افت تیمش در نیمه دوم مشکل بدنی بازیکنان بود یا نه، خاطرنشان کرد: نه بحث خستگی و مشکل بدنی نیست، ما الان از نظر فنی و کیفیتی خیلی بهتر شده‌ایم و سرمربی هم خیلی خوب بازیکنان را شناخته است. به آن هماهنگی که نیاز است بین سرمربی و بازیکنان باشد رسیده‌ و در واقع مسیرمان را پیدا کرده‌ایم، الان به شرایطی رسیده‌ایم که هواداران فقط از ما توقع برد دارند، امیدوارم که بتوانیم در ادامه راه بهتر از این شده و به نتایجی که می‌خواهیم برسیم. 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه چرا تیمش بعد از رسیدن به گل در هر بازی رو به بازی دفاعی روی می‌آورد، گفت:  شفر هرگز از ما نخواسته که بعد از گل رو به بازی دفاعی بیاوریم، اصلا ما دنبال دفاع کردن در هیچ مسابقه‌ای نبوده‌ایم. در بازی امروز هم ما بین دو نیمه شفر به بازی رو به جلو تاکید داشت چرا که بازیکنان ما با این کیفیت آن هم جلوی ۸۰ هزار هوادار حق دفاع کردن ندارند. امروز هم من بارها به بازیکنان جلو گفتم عقب نیایید، اما صدا به صدا نمی‌رسید. به هر حال ما امروز بازی را مساوی کردیم، اما یک فرصت خوب برای ریکاوری داریم تا انشاءالله با قدرت بیشتری نسبت به قبل به بازی‌ها برگردیم.

منتظری در پایان در مورد پیروزی الریان مقابل الهلال و اینکه کار استقلال برای صعود به روز آخر کشیده خواهد شد، گفت: روز ۱۳ فروردین با الریان در ورزشگاه آزادی بازی داریم و انشاءالله در آن بازی مثل نیمه اول این بازی ظاهر شده و با شکست الریان کار خود را برای صدرنشینی و صعود تمام خواهیم کرد. امیدوارم در آن بازی همانند دیدار امروز از سوی هواداران حمایت شویم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار