ابراهیمی: ناراحتم که شرمنده هواداران استقلال شدیم/ شرایط‌مان مثل بازی رفت نبود

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت که تیمش شرایط بازی رفت را نداشت و این به‌خاطر خستگی او و هم‌تیمی‌هایش بود.

خبرنگار ورزشی ، امید ابراهیمی پس از تساوی یک - یک استقلال مقابل العین امارات، گفت: فکر می‌کنم امروز نسبت به بازی قبل شرایط‌مان خوب نبود؛ این هم شاید به خاطر فشردگی بازی‌ها باشد و شاید هم به خاطر خستگی. فقط این را بگویم که شرایط بردن را نداشتیم. به هر حال در روزی که باید بازی را می‌بردیم، متوقف شدیم. العین تیم خوب و قدرتمندی است، اما این توجیه خوبی برای نبردن ما نیست و ما باید آنها را جلوی این همه تماشاگر می‌بردیم، اما نشد. ان‌شاءالله در بازی آینده جبران می‌کنیم.

وی در واکنش به صحبت‌های خبرنگاری که نبود وریا غفوری را یکی از دلایل ناکامی استقلال دانست، گفت: من حرف کلی‌ام را گفتم. شرایط ما با بازی قبل فرق داشت و شرایط کلی تیم خوب نبود، نمی‌شود روی تعداد بازیکن بحث کرد. کار تیمی ما خوب نبود و فکر می‌کنم این بیشتر ریشه در خستگی تیم داشت.

هافبک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاری که به صحبت‌های مامیچ در نشست خبری و اطلاعات رسیده از ایران به تیم العین اشاره داشت و پرسید «آیا در تمرینات استقلال جاسوس حضور داشت؟»، تصریح کرد: جاسوس که نه، ما ۶ روز پیش با هم بازی کرده بودیم و تیم‌های دیگر مربی و آنالیزور خوبی دارند. آنها آنالیز خوبی از ما داشتند و امروز خیلی فشار می‌آوردند و اجازه بازی به ما نمی‌دادند؛ این به‌خاطر آنالیز خوب العین و خستگی ما بود.

«از هواداران استقلال تشکر می‌کنم»، ابراهیمی با بیان این جمله به تمجید از هواداران تیمش پرداخت و یادآور شد: من فقط ناراحتم که شرمنده هواداران شدیم. باید می‌بردیم، هواداران را خوشحال می‌کردیم و به آنها عیدی می‌دادیم، اما نشد. تمام تلاش‌مان را کردیم و امیدوارم این حمایت‌ها ادامه‌دار باشد و ما هم در بازی‌های بعد بتوانیم آنها را خوشحال کنیم.

وی در مورد گروه تیم استقلال و احتمال کشیده شدن سرنوشت گروه به روز  آخر، عنوان کرد: گروه‌مان واقعاً سخت است. هر چهار تیمی که در گروه D قرار دارند، از بهترین‌های آسیا هستند. امیدوارم در بازی بعد الریان ببریم و امیدوار باشیم که در دیگر بازی شاید اتفاقی بیفتد. به هر حال اگر کار به روز آخر هم کشیده شود، بچه‌ها باید با انرژی و غیرتی که دارند، کار کنند و بازی را ببرند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار