واکنش خشمگین ساری به سؤالات تکراری خبرنگاران درباره یوونتوس

سرمربی ناپولی با وجود توقف شاگردانش در خانه اینتر از عملکرد آنها ابراز خرسندی کرد اما به سؤالات تکراری درباره رقابت با بانوی پیر در کورس قهرمانی سری A واکنش تندی نشان داد.

، تساوی بدون گل شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال ناپولی در خانه اینتر با توجه به پیروزی یوونتوس، منجر به پایان صدرنشینی این تیم در جدول رده‌بندی سری A شد. این در حالیست که یوونتوس یک بازی معوقه برابر آتالانتا دارد که باید روز چهارشنبه انجام دهد و به این ترتیب بانوی پیر می‌تواند فاصله‌اش را با ناپولی به ۴ امتیاز افزایش دهد.

مائوریسیو ساری، سرمربی ناپولی در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: ما آنقدرها تا کسب پیروزی فاصله نداشتیم و واقعاً موقعیت‌های خوبی ساختیم به خصوص در نیمه دوم. از حیث تمرکز و تلاش نسبت به هفته گذشته عملکرد به مراتب بهتری داشتیم.

ساری در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش هنوز برای قهرمانی سری A در این فصل شانس دارد، تأکید کرد: اگر یوونتوس تا پایان فصل همه بازی‌هایش را ببرد، آن وقت ما فقط می‌توانیم آنها را تشویق کنیم و به احترام‌شان کلاه از سر بردایم. ما ثروتمندترین باشگاه ایتالیا نیستیم اما می‌توانیم تا پایان راه به این باشگاه‌ها فشار بیاوریم. آیا هنوز به بردن اسکودتو خوشبین هستیم؟ ما همچنان باور داریم که می‌توانیم بهترین بازی‌های‌‌مان را ارائه کنیم.

سرمربی ناپولی در مواجهه با سؤالی تکراری درباره کم شدن شانس قهرمانی تیمش در سری A عصبانی شد و تأکید کرد: من حاضر نیستم بپذیرم که ناپولی تسلیم شده است. ما در خانه یک تیم سرسخت، تیمی که پیش از شروع فصل همه می‌گفتند با جایگاهی به مراتب بهتر از ما  فصل را به پایان می‌رساند، عملکردی قوی را به نمایش گذاشتیم. در ضمن در تمام طول فصل آنقدر خوب بازی کردیم که مردم مجاب شدن از ما انتظاراتی غیرواقع‌بینانه داشته باشند. اگر باز هم بخواهید از من درباره یوونتوس سؤال بپرسید، اینجا را ترک می‌کنم چون امشب بازی میان تیم‌های اینتر وناپولی بود و به یوونتوس هیچ ربطی نداشت.

سرمربی ناپولی اما اجازه نداد خبرنگاری دیگر از او درباره یوونتوس سؤال بپرسد و بلافاصله کنفرانس خبری را ترک کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار