اسپالتی: مقابل ناپولی برای تساوی به میدان نمی‌رویم

سکاندار اینترمیلان تیمش را مدعی برتری بر ناپولی صدرنشین می‌داند.

، لوچانو اسپالتی، سرمربی اینترمیلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ناپولی در سری A ادعا کرد تیم او برای برتری بر صدرنشین مشکل خاصی ندارد. 

او گفت: ناپولی پس از یک شکست با انگیزه کامل به میدان خواهد آمد پس  ما  هم باید انگیزه بیشتری داشته باشیم و  تقریبا بی‌نقص باشیم. ایده‌های ساری، سرمربی رقیب در دنیای فوتبال  الهام بخش است. حتی اگر در بخشی از یک بازی نتوانیم کنترل خوبی داشته باشیم، باز هم باید گلزنی کنیم و پیروز شویم. ناپولی در سرعت، پاس و تکنیک بسیار قدرتمند است و بازیکنان  چارچوب‌شناسی دارد.  خط حمله تیم من  قدرتمند نشان می‌دهد و حاضر نیستم مهاجمانم  را با اعضای خط حمله  ناپولی عوض کنم!  آن‌ها در بین خطوط خوب بازی می‌کنند و به سرعت به سمت دروازه شما حمله‌ور می‌شوند.

 اسپالتی در پایان اظهار داشت: مطمئنا بازیکنان در بازی‌های بزرگ، حس مسئولیت پذیری و آگاهی بیشتری دارند. نباید توان تیم بازی به بازی متفاوت شود اما ممکن است این اتفاق بیفتد. در ناپل ما ریسک زیادی کردیم و نباید دوباره چنین کاری انجام دهیم. نیاز داریم خط دفاع ناپولی را باز کنیم. برای تساوی به میدان نمی‌رویم زیرا ترس از شکست، استراتژی خوبی نیست.نباید فضاهای خالی ۳۰ متری داشته باشیم زیرا ناپولی می تواند توپ را در این فضاها به حرکت در آورد و از هر فضایی بهره ببرد. آن‌ها فوتبال زیبا و تاثیرگذاری ارائه می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار