منشا به دنبال جبران کم دقتی های آسیایی (عکس)

گادوین منشا مهاجم تنومند تیم پرسپولیس، به دنبال جبران بی دقتی در ضربات آخر و همچنین پاس هایش در مسابقات آسیایی است.

به گزارش "توپ"، این بازیکن نیجریایی که در تابستان اخیر با این امید به پرسپولیس پیوست که خاطرات خوب در پیکان را تکرار کند اما اوضاع آن طور که او می خواست پیش نرفت و درخشش منشا به چند بازی آسیایی و لیگ برتری ختم شد اما با این حال، وی امیدوار است در ادامه فصل نمایش های نه چندان سزاوارانه اش را جبران کند و دومین سال فوتبالی اش در ایران را نیز با خوش بختی به پایان برساند.

 

نکته مهمی که درخصوص عملکرد منشا در بازی های آسیایی وجود دارد، دقت پایین پاس و شوت هایش است. البته او در برابر نسف قارشی ۳ شوت زد که دو تا در چارچوب بودند و یکی هم تبدیل به گل شد اما در مقابل السد و الوصل، چیزی خلاف این اتفاق افتاد. گادوین در قطر تنها ۱ بار موفق به شوتزنی شد که آن هم از دست رفت.

 

او در بازی قبلی هم ۳ شوت زد اما این بار تنها یکی در چارچوب بودند و ۲ شوتی که از داخل محوطه جریمه زده شدند، راهی به چارچوب نیافتند. وی همچنین در بازی با الوصل آمار نه چندان جالب ۳۳ درصد پاس صحیح را بر جای گذاشت.

 

حالا این بازیکن که فاصله چندانی تا عنوان گلزن ترین خارجی پرسپولیس ندارد، به دنبال گلزنی در بازی با الوصل و نزدیک کردن تیمش به صعود است؛ هدفی که برانکو و هواداران پرسپولیس انتظار انجامش را دارند.

 

 

 

عکس از امیرحسین خیرخواه

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار