زیدان: آمار رونالدو همه چیز را درباره‌اش می‌‌گوید/ تا پایان لیگ هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد

سرمربی فرانسوی رئال مادرید با تمجید از ناجی تیمش در شب پیروزی در خانه ایبار، گفت که به رقم خوردن پایانی خوش برای تیمش در این فصل خوشبین است.

، زین‌الدین زیدان پس از پیروزی ۲ بر یک امروز (شنبه) تیمش در خانه ایبار در هفته بیست‌و‌هشتم لالیگا از کریستیانو رونالدو که با دو گلش ناجی کهکشانی‌ها شد تمجید ویژه‌ای به عمل آورد.

رونالدو قبل و بعد از تک گل میزبان گلزنی کرد تا ۳ امتیاز ارزشمند را برای تیمش به ارمغان آورد، امتیازاتی که سبب شد رئال مادرید جایگاه خود را در رده سوم جدول لالیگا تثبیت کند.

زیدان گفت: رونالدو از یک کهکشان دیگر است. او می‌داند چطور گل بزند. رونالدو بی‌نظیر و بازیکنی خاص است. آمارش همه چیز را درباره او می‌گوید. او همیشه مثبت اندیش است و اگر دو گل بزند دنبال سومی است. رونالدو واقعاً بازیکن خوبی است.

برخلاف رونالدو، گرث بیل و ایسکو تأثیر چندانی بر عملکرد رئال مادرید نداشتند. با این حال زیدان از آنها دفاع و از عملکرد لوکا مودیچ هم تمجید کرد.

سرمربی فرانسوی ادامه داد: من فکر می‌کنم که عملکرد بیل و ایسکو خوب بود اما مانند دیگر بازیکنان تیم تحت فشار بودند چون مشکلاتی داشتند و ما کلاً در حرکات پا به توپ‌مان خوب نبودیم. با این وجود آنها هم جنگیدند و مانند هم‌تیمی‌های‌شان باشخصیت بودند. مودریچ اما بازی فوق‌العاده‌ای داشت و ما از او راضی هستیم. او برای رئال بازیکنی کلیدی است.

رئال حالا با والنسیا رده چهارمی ۴ امتیاز فاصله دارد و به نظر می‌رسد که می‌تواند جایگاهش را در میان ۳ تیم بالای جدول تضمین کند. زیدان اما حتی به رسیدن تیمش به بارسلونای صدرنشین که ۱۲ امتیاز بیشتر از کهکشانی‌ها دارد هم امیدوار بود.

او تأکید کرد: این پیروزی برایم طعم خاصی دارد. ایبار بهتر بازی کرد و عملکردش فوق‌العاده بود. کلاً بردن در خانه این تیم سخت است. می‌دانستیم اینجا به زحمت می‌افتیم اما با شخصیت بازی کردیم و بردیم. تا پایان راه، هر اتفاقی در لیگ ممکن است رخ دهد اما نه فقط برای ما بلکه برای همه تیم‌ها. حواس‌مان پرت شود تاوانش را می‌دهیم پس باید تمرکزمان را حفظ کنیم. اگر چیزی می‌خواهیم باید همه بازی‌ها را ببریم. حالا استراحت می‌کنیم و برای بازی بعدی‌مان (در خانه برابر خیرونا) آماده می‌شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار