کلوپ: بد دفاع کردیم و داور هم یک پنالتی‌ برای ما نگرفت

سرمربی آلمانی لیورپول با انتقاد از عملکرد دفاعی شاگردانش در خانه منچستریونایتد، داور را هم در باخت تیمش در این بازی مقصر دانست.

، یورگن کلوپ پس از باخت ۲ بر یک تیمش در خانه منچستریونایتد در حساس‌ترین بازی از هفته سی‌ام لیگ برتر انگلیس، عملکرد دفاعی شاگردانش را ضعیف توصیف کرد، ضمن اینکه معتقد بود که داور خطای پنالتی که روی سادیو مانه رخ داد را هم ندیده است.

سرمربی آلمانی لیورپول گفت: ما در چنین شرایطی باید بهتر از این‌ها دفاع کنیم. شما در تقابل با بازیکنی مانند روملو لوکاکو برای زدن ضربه سر ممکن است بازنده باشید اما نباید کلی فضا را پشت سر او خالی بگذارید تا توپ به یکی دیگر از بازیکنان حریف برسد (اشاره به صحنه گل دوم من‌یونایتد). ممانعت از دو گلی که ما در این بازی خوردیم کار آسانی نبود. ما در این بازی موقعیت‌های خوبی داشتیم از جمله آن دو موقعیتی که در نیمه اول داشتیم و باید بهتر تمام‌شان می‌کردیم. قبل از پایان نیمه اول گل نزدیم و در نیمه دوم هم از حریف عقب بودیم و خب در چنین شرایطی مقابل تیمی مثل منچستریونایتد کار بسیار سخت می‌شود.

کلوپ سپس به برخوردی که مروان فلینی در محوطه جریمه منچستریونایتد با سادیو مانه داشت اشاره کرد و آن را خطای پنالتی دانست.

او ادامه داد: در آن صحنه فلینی به وضوح روی مانه خطای پنالتی کرد. در شرایطی مانند این داور باید تشخیص درستی داشته باشد. اشتباه او روی نتیجه تأثیر گذاشت و ما بازنده شدیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار