بهنام‌فر: نسبت به مسابقات جهانی اسپانیا تیم چندان باکیفیتی نداریم/ اگر به موفقیت ایمان نداشتم، قبول مسئولیت نمی‌کردم

سرمربی تیم کاراته نوجوانان وجوانان گفت: باید قبول کنیم با تغییر بازیکنان تیم جوانان نسبت به مسابقات جهانی اسپانیا در حال حاضر تیم کیفی خوبی نداریم.

مهران بهنام‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص اردوی تیم‌های نوجوانان و جوانان اظهار داشت: بعد از پایان مسابقات انتخابی تیم ملی، از امروز (شنبه) نخستین اردوی آماده‌سازی خود را آغاز کردیم. با توجه به اهمیت بدنسازی برای ما، نخستین اردوی خود را به کارهای بدنسازی  اختصاص دادیم و برنامه‌مان را به مدت ۵ روز به آماده‌سازی بدنی بازیکنان اختصاص دادیم.

وی تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا در صورت مهیا شدن شرایط از ۲۹ اسفند ماه یک کمپ تمرینی و مسابقاتی را به مدت ۱۰ روز در قزاقستان برگزار کنیم. در حال حاضر فدراسیون با مشکلات شدید مالی روبرو است اما نظر فرجی روی این اردو مثبت است و در تلاش برای مهیا کردن شرایط این سفر است. در صورتی که شرایط این اردو مهیا شود از لحاظ فنی خیلی به سود تیم ملی خواهد بود.

سرمربی تیم کاراته نوجوانان و جوانان با تاکید بر کار سخت این تیم، گفت: تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا حدود یک ماه و نیم زمان داریم که این زمان بسیار کم است و باید تلاش کنیم و دیگر زمانی را به هیچ عنوان از دست ندهیم. باید قبول کنیم با تغییر بازیکنان نسبت به مسابقات جهانی اسپانیا در حال حاضر تیم چندان باکیفیتی نداریم و برای گرفتن سهمیه مسابقات المپیک نوجوانان کار مشکلی در پیش خواهیم داشت.

بهنام‌فر در پاسخ به این سوال که با توجه به این شرایط به موفقیت تیم‌های نوجوانان وجوانان امیدوار است، عنوان کرد: اگر به موفقیت تیم‌های نوجوانان وجوانان ایمان نداشتم هرگز قبول مسئولیت نمی‌کردم. من باید پاسخگوی اعتماد فدراسیون و جامعه کاراته باشم و در درجه اول تمرکزم بر روی کسب سهمیه المپیک است. مسابقات المپیک نوجوانا در مهرماه سال آینده در آرژانتین برگزار خواهد داشت وما تا این مسابقات زمان کافی را در اختیار دارین اماسختی کار ما کسب سهمیه این مسابقات است. مطمئن باشید در صورت کسب سهمیه برای قهرمانی المپیک به آرژانتین می‌رویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار