مالدینی: از برنگشتن به میلان مطلقاً پشیمان نیستم/ آماده‌ام با فدراسیون فوتبال ایتالیا همکاری کنم

کاپیتان اسطوره‌ای باشگاه میلان بار دیگر تأکید کرد از اینکه به پیشنهاد کار در این باشگاه برای چینی‌ها نه گفته، افسوس نمی‌خورد.

، پائولو مالدینی تأکید کرد مطلقاً از اینکه حاضر نشده به مالکان چینی باشگاه میلان برای اداره این باشگاه کمک کند پشیمان نیست.

کاپیتان اسطوره‌ای روسونری که تمام دوران بازیگری‌اش را در روسونری سپری کرد و رکورددار بازی در سری A‌ است، سال گذشته بعد انتقال مالکیت این باشگاه از سیلویو برلوسکونی به لی یونگ‌هونگ پیشنهادی برای کار در هیئت مدیره باشگاه دریافت کرد اما آن را نپذیرفت.

مالدینی در این باره به شبکه پرمیوم اسپورت ایتالیا گفت: پشیمانی از قبول نکردن پیشنهاد کار در میلان؟ مطلقاً نه. من بعد از کلی فکر کردن و در نظر گرفتن همه جوانب، این تصمیم را گرفتم. من از بابت درستی تصمیمم مطمئنم. برگشتن به فوتبال در سن ۵۰ سالگی؟ من عاشق این ورزش و محیط آن هستم اما جایی گفته نشده که من برمی‌گردم. در ۹ سال گذشته فعالیتی در حوزه فوتبال نداشته‌ام اما باید دید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

میلان باید به کسب مقام چهارم این فصل سری A و کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار باشد. اگر آنها در دربی بتوانند اینتر را شکست دهند اختلاف‌شان با این تیم به ۴ امتیاز کاهش پیدا می‌‌کند، البته رم و لاتزیو هم هستند اما باور داشتن به اینکه می‌توانیم جزو ۴ تیم بالای جدول باشیم، واقعاً ضروری است. میلان بعد از داشتن چنین شروع سختی در این فصل دیگر فرصت زیادی برای ارتکاب اشتباه ندارد.

کاپیتان سابق روسونری در ادامه از آمادگی‌اش برای کار در فدراسیون فوتبال ایتالیا خبر داد. او با انتقاد از عدم توجه مسئولان فوتبال ایتالیا به تیم ملی این کشور، گفت: من با کمال میل حاضرم با مسئولان فدراسیون صحبت کنم اما هنوز برای گفتن این که چه نقشی در آنجا می‌خواهم ایفا کنم خیلی زود است. من همیشه دنیای فوتبال را دوست داشته‌ام اما هرگز نگفته‌ام که الزاماً باید در دنیای فوتبال به کارم ادامه دهم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار