دی‌فرانچسکو: قول می‌دهم که شاختار را به دردسر بیندازیم

سرمربی تیم فوتبال رم پس از پیروزی خانگی قاطع تیمش برابر تورینو، از آمادگی بالای مردانش برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا گفت.

، تیم فوتبال رم شب گذشته (جمعه) هفته بیست‌و‌هشتم سری A را با پیروزی خانگی ۳ بر صفر برابر تورینو پشت سر گذاشت و جایگاه خود را در رده سوم جدول تثبیت کرد.

این پیروزی اما به مردان اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو روحیه‌ای مضاعف برای جبران باخت ۲ بر یک‌شان برابر شاختار دونتسک در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا داد. جالوروسی سه‌شنبه شب شب در ورزشگاه المپیکو به مصاف نماینده اوکراین می‌رود و اوزه‌بیو امیدوار است که برخورداری از امتیازی میزبانی به تیمش برای جبران باخت دور رفت کمک کند.

او گفت: شاختار تیم بسیار خوبی است، اما در بازی رفت هم گاهی اوقات ما عجول بودیم و از توانایی‌های خود نهایت استفاده را نمی‌بردیم. حضور هواداران برای بازی برگشت مقابل شاختار بسیار حیاتی خواهد بود. من فکر می‌کنم که ما باید نظم بازی‌مان را برابر شاختار حفظ کنیم و این همان کاری بود که در نیمه اول بازی امشب انجام ندادیم. مقابل شاختار اما حفظ نظم بازی بسیار اهمیت دارد، چون این تیم بیشتر شبیه یک تیم برزیلی بازی می‌کند تا یک تیم اوکراینی. با این حال من به شما اطمینان خاطر می‌دهم که ما می‌توانیم شاختار را به دردسر بیندازیم.

دی‌فرانچسکو درباره عملکرد تیمش برابر تورینو که در نیمه اول آن دروازه جالوروسی چندبار به صورت جدی تهدید شد هم اظهار داشت: ما نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم و تورینو بازی بهتری ارائه کرد. در نیمه دوم من رجا ناینگولان را جلوتر فرستادم و این به ما فضای بیشتری برای حرکت داد. من فکر می‌کنم که بازیکنان خط دفاعی ما نگران ناکامی در کسب پیروزی در المپیکو را داشتند و به همین دلیل ما کار را برای خودمان سخت کردیم.

این اولین بازی رم پس از مرگ داویده آستوری، کاپیتان فقید فیورنتینا بود که یک فصل هم در جالوروسی بازی کرد. به همین دلیل دانیله دروسی و کاستا مانولاس گل‌های خود را به او تقدیم کردند.

دی‌فرانچسکو در این خصوص هم تأکید کرد: از نظر احساسی شب بسیار سختی برای ما بود، به خصوص برای دانیله. من از او پرسیدم که آیا می‌خواهد بازی کند یا نه و او گفت که آماده است. او لایق زدن این گل بود و توانست به بهترین شکل به داویده ادای احترام کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار