مورینیو: جدال با لیورپول تنها یک بازی بین ۲ تیم باقدمت است، نه چیزی بیش‌تر

سرمربی شیاطین سرخ بازی تیمش با لیورپول را خاص و متفاوت نمی‌داند.

، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی حیثیتی مقابل لیورپول در هفته سی‌ام لیگ برتر انگلیس از این جدال سنتی به عنوان یک نبرد عادی نام برد.

 او گفت: از نظر من تمامی بازی‌ها  مشابه هستند و من چندان به واژه «رقابت خاص» اعتقاد ندارم. هرگز به میلان به عنوان بزرگ‌ترین رقیب و هرگز به اتلتیکو مادرید به چشم دشمن نگاه نکردم. هرگز تاتنهام یا آرسنال را رقیب بزرگ تیم خودم نپنداشتم. برای من این تنها یک بازی بزرگ بین ۲  باشگاه با قدمت است و در این برهه، امتیازها برای قرارگیری در جمع ۴ تیم برتر لیگ یا قرار گرفتن در رده دوم مهم هستند.فکر نمی‌کنم  طرفداران از خطاب کردن بازی با لیورپول به عنوان بزرگ‌ترین بازی فصل خوشحال شوند چون در آن صورت بازی با سویا، بازی بزرگی نیست و در آن صورت خواهم گفت  بازی با برایتون چندان اهمیت ندارد. وظیفه من این است که بازیکنان خود را به بهترین نحو آماده حضور در هر بازی کنم.

 او در ادامه افزود: ترکیبی مشابه بازی قبل را به میدان می‌فرستم. مصدوم‌های ما  آرام آرام  در حال ریکاوری هستند و برخی از آن‌ها به بازگشت خیلی نزدیک هستند اما هنوز زمان بازگشت مصدومان نیست.شرایطی خوب و ترکیبی عالی برای پیروزی داریم.

   

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار