والورده: دیگر حق از دست دادن امتیاز را نداریم

سرمربی بارسلونا از تیمش انتظار یک بازی جذاب و پیروزی را دارد.

، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل مالاگا در هفته جاری لالیگا از یک رقابت دشوار و جذاب حرف زد.

 او اظهارات خودش را این‌گونه شروع کرد: در این مقطع هیچ تیمی حق اشتباه کردن ندارد. مالاگا به ۳ امتیاز بازی نیاز دارد و به رقابت با ما  به چشم یک فرصت نگاه می‌کند.هفته پیش هم مقابل لاس پالماس متوقف شدیم و درس‌های زیادی گرفتیم. فصل گذشته هم در خانه مالاگا باختیم. اگر شما یک یا ۲ بازی را نبرید، فشار زیادی روی دوش خود حس خواهید کرد. دیگر نباید امتیاز از دست بدهیم.

 او در ادامه گفت: به هیچ عنوان تا زمانی قهرمانی قطعی نشده، دست از تلاش برنمی‌داریم.  مالاگا هم تا زمانی که فرصت هست، برای  ماندن می‌جنگد. رئال مادرید و اتلتیکو مادرید تا انتهای فصل می‌جنگند. هر وقت به تقویم بازی‌ها نگاه می‌کنم، بیشتر به این نتیجه می‌رسم که مجبوریم همه بازی‌های بعدی را ببریم. تقریبا همه تیم‌ها ما را به شدت پرس می‌کنند و فشار سنگینی وارد می‌کنند. قبلا حداقل یک بازیکن در خط حمله آزاد بود و شما با یک نفر بیشتر از تعداد مدافعان حریف می‌توانستید ایجاد موقعیت کنید اما حالا به جز دروازه‌بان، تمام بازیکنان یارگیری می‌شوند و همین جا مشکلات آغاز می‌شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار