مرتضی‌زاده: از ابتدای فصل برای قهرمانی خود را آماده کردیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: با شروع فصل تمام برنامه‌ها و تمرکز خود را برای قهرمانی در سوپرلیگ امسال قرار دادیم و خداراشکر که به هدف خود رسیدیم.

  خبرنگار ورزشی ،  زهرا مرتضی‌زاده پس از کسب عنوان قهرمانی در سوپرلیگ بسکتبال بانوان گفت: سال گذشته عنوان نایب‌قهرمانی را در سوپرلیگ به دست آوردیم. امسال درصدد برآمدیم با تمرکز روی مسائل فنی، بدنسازی و بحث روانی بازیکنان قهرمانی را از آن خود کنیم که خدا را شکر به هدف مدنظر خودمان رسیدیم.

وی افزود: کسب این عنوان در سوپرلیگ بسکتبال بانوان کار ساده‌ای نبود، تیم‌های قدرتمندی در لیگ امسال حضور داشتند  اما ما با یک برنامه‌ریزی دقیق توانستیم از همه پیشی گرفته و قهرمانی را از آن خود کنیم. 

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان عنوان کرد: از عملکرد داوران در فصل جاری راضی‌ام و در هیچ بازی مشکلی با داوران نداشتم. 

مرتضی‌زاده با اشاره به جذب بازیکن خارجی گفت: بازیکن خارجی ما سال گذشته نیز حضور داشت و برای این فصل نیز در ۴ بازی آخر از او استفاده کردیم. این بازیکن نیز مطابق آنچه ما گفتیم عمل کرد و تمامی خواسته‌های ما در بازی را انجام داد. استفاده از بازیکن خارجی در سال آینده را نیز در نظر داریم. همه اینها بستگی به شورای سیاست‌گذاری نفت دارد که آیا به ما این اجازه را خواهد داد که از بازیکن خارجی استفاده کنیم یا نه. 

وی اظهار داشت: جذب نیروهای داخلی در اولویت برنامه‌های ما است و اگر بودجه و امکانات در اختیار داشته باشیم، به جذب بازیکنان خارجی بیشتر نیز فکر می‌کنیم و در سال آینده بازیکنان فنی خارجی را افزایش می‌دهیم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار