ساکت: کادر فنی تیم امید را دور از احساس معرفی می‌کنیم

دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد تیم امید با برنامه‌ریزی کامل به بازی‌های آسیایی جاکارتا اعزام خواهد شد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت درباره وضعیت تیم امید، اظهار داشت: برنامه‌ فدراسیون در رابطه با تیم امید، کاملاً مشخص است. جلسات ما با محوریت کمیته فنی و حضور آقایان محصص، معینی، خداداد و دیگر اعضا از سه ماه قبل آغاز شده و شناسایی و بررسی گزینه‌ها هم به مراحل نهایی رسیده است. چند گزینه به کمیته فنی برنامه داده و چند نفر هم حتی با آقایان محصص و معینی جلسه برگزار کرده‌اند.

وی افزود: برنامه ما به صورت مشخص این است که دور از احساس و طبق رویه‌ قبلی، کادر فنی تیم امید را معرفی کنیم. اینکه تیم امید قرار نیست به سفر برود هم صحیح نیست. این تیم در ورزشگاه کربلا دیداری دوستانه را برگزار می‌کند تا برنامه‌های خود را آغاز کند. هدف ما این است که تیم امید با برنامه‌ریزی درست در بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی شرکت کند. هماهنگی لازم را هم با سازمان لیگ انجام دادیم تا برنامه این بازی‌ها در برنامه‌ریزی فصل آینده لیگ برتر مد نظر قرار گیرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه به حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در تهران اشاره کرد و گفت: در هفته پیش رو سه نفر از نمایندگان AFC به تهران خواهند آمد. این افراد در روزهای حضور در تهران در زمینه برنامه‌های استراتژیک فدراسیون برای سال ۲۰۱۸ جلساتی با رؤسای کمیته‌‌ها و دپارتمان‌های فدراسیون خواهند داشت و یک کارگاه آموزشی را هم برپا خواهند کرد.

ساکت یادآور شد: از یک سال قبل تلاش برای ارائه چمن مناسب تمرین تیم ملی آغاز شده و مراحل انجام آن از طریق سایت فدراسیون اطلاع‌رسانی شده است. شرکت ارائه کننده این خدمات، لایه نهایی را در زمین شماره دوی کمپ آماده می‌کند تا این زمین مناسب و هموار از سال آینده در خدمت تیم ملی باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار