طیاری: داوران به پای بازیکنان سرعتی بسکتبال نمی‌رسند/ شادی پیروزی امروز را به روح مادرم هدیه می‌کنم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گاز تهران گفت: به داوری دیدار با ساسان کرمان اعتراض داشتم، چون داوران ما به پای بازیکنان سرعتی نمی‌رسند.

خبرنگار ورزشی ، فرانک طیاری سرمربی گاز تهران پس از کسب عنوان سومی در سوپر لیگ بسکتبال بانوان در جمع خبرنگاران گفت: در شرایطی بازی امروز مقابل تیم ساسان کرمان برگزار کردیم که اوایل هفته جاری مادرم را از دست دادم اما به خاطر عرقی که به تیم و شاگردانم داشتم بازی را هدایت کردم. این پیروزی را در روز مادر، تقدیم به روح مادرم می‌کنم.

وی افزود: در دور رفت با اختلاف سه امتیاز ساسان را شکست داده بودیم. تیم‌هایی که برای فینال می‌آیند با جذب بازیکن خارحی برای قهرمانی تلاش می‌کنند از چهار تیم فینالیست فقط ما بازیکن خارجی نداشتیم. معتقدم آنها باعث رشد لیگ می‌شوند اما خوشحالم بدون بازیکن خارجی جایگاه سومی را جذب کردیم. امیدوارم در سال آینده همنه تیم ها بتوانند به طور برابر از بازیکن خارجی بهره بگیرند.

سرمربی تیم گاز تهران ادامه داد: امسال مشکل زیادی داشتیم که خدارا شکر می‌کنم که گاز اسپانسر ما ماند اما برای سال آینده چیزی مشخص نیست در صورت حمایت گاز امیدواریم از بازیکن خارجی استفاده کنیم.

طیاری درپاسخ به این سوال که آیا شما تیز به داوری اعتراض داشتید خاطرنشان کرد: داوری برای تیم ما ضعیف‌تر سوت زد. اگر داور برای حریف دو، سه اشتباه داشت برای ما ۱۵ ،۱۶ مورد اشتباه داشت. من هم اعتراض داشتم و امیدوارم داوری بهتر شود. داوران ما به پای بازیکنان سرعتی نمی‌رسند.

وی گفت: به خاطر حضور فریده شجاعی ما به مرحله دیگری وارد می‌شویم با تشکر از کرم‌زاده امیدوارم با توجه به این که مجوز حضور در بازی های بین المللی را گرفته‌ایم تحول بزرگی ایجاد شود.داوران نا خوش فکر هستند اما باید به لحاظ جسمی به روز شوند آنها به پای بازیکن سرعتی نمی رسند، بنابراین باید در کلاس آمادگی جسمانی شرکت کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار